Наповнення кондиціонерів фреоном в Харкові

Наші телефони:


(063)251-34-33
(099)190-39-35

Залиште заявку

Наша адреса:
м. Харьків, вул. Миколи Міхновського 10

Ціни на ремонт фреонова начинка

Увага! У ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки та вартості запчастин для Вашої моделі Фреонова начинка. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку
Найменування послуги Вартість
Выезд мастера БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (при выполнении ремонта) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (в случае отказа от ремонта) от 150 грн. Замовити
Заправка фреоном от 450 грн. Замовити

Швидко і якісно наповніть кондиціонер фреоном

У сервісному центрі "Ремонт 57 Харків" ви можете замовити заправку кондиціонерів фреоном. Ми здійснюємо профілактичне обслуговування та ремонт кліматичної техніки будь-яких марок і моделей у всіх районах Харкова. Завдяки високій кваліфікації наших співробітників, а також наявності сучасного обладнання, роботи проводяться вдома у замовника, не транспортуючи пристрій в цех.

Після закінчення процедури наші клієнти отримують гарантію, підписану майстром. Якщо з'ясується, що роботи були проведені неякісно, повторне заповнення кондиціонера фреоном буде проводитися за наш рахунок. Орієнтовні ціни на послугу можна дізнатися з прайс-листа. Точну вартість робіт майстер назве після діагностики та виявлення причини протікання холодоагенту.

В яких випадках слід звертатися в майстерню?

Виробники кліматичного обладнання рекомендують заправляти кондиціонер фреоном кожні два роки. Хоча б раз на рік потрібно проводити виміри робочого тиску, тому не варто забувати про регулярне профілактичному обслуговуванні приладу.

Але іноді заправку кондиціонера доводиться проводити через пошкодження контуру охолодження (тріщини труб, порушення прокатних з'єднань). Ознаками поломки є поява морозу або льоду на зовнішніх блоках, а також недостатнє охолодження повітря. В цьому випадку допомога фахівця потрібна негайно.

Заправка кондиционеров фреоном Отремонтировать кондиционер недорого