Ремонт кондиціонерів Midea в Харкові

Наші телефони:

(096)837-23-27
(099)190-39-35

Залиште заявку

Наша адреса:
м. Харьків, вул. Миколи Міхновського 10

Ціни на ремонт Кондиціонери

Найменування послуги Вартість
Выезд мастера БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (при выполнении ремонта) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (в случае отказа от ремонта) 100 грн. Замовити
Заправка фреоном от 450 грн. Замовити
Чистка, профилактика системы охлаждения от 280 грн. Замовити
Чистка дренажа от 250 грн. Замовити
Восстановление модуля управления от 500 грн. Замовити
Восстановление внутренних цепей от 280 грн. Замовити
Замета мотора-компрессора от 600 грн. Замовити

Відремонтуємо кондиціонер Midea в домашніх умовах! Ремонтуйте у зручний для Вас час!

Ремонт кондиціонерів Midea - один з напрямків обслуговування побутової техніки населення Харкова нашим сервісним центром. Усунення будь-яких несправностей, профілактика, заправка, чистка - перелік робіт, що виконуються нашими майстрами. Все це робиться на високому професійному рівні, багатий практичний досвід дозволяє одному фахівцеві обслуговувати кілька пристроїв в день.

Замовити ремонт кондиціонера Medea можна одним з двох способів - по телефону або за формою зворотного зв'язку на сайті. Час прийому дзвінків - 9.00-21.00 щодня, залишити заявку онлайн можна в будь-який час доби.

Коли звертатися в майстерню

Ви можете звернутися в наш сервісний центр і викликати майстра в разі будь-якої поломки або нестабільної роботи кондиціонера. Ремонт буде виконаний в домашніх умовах швидко і якісно. І все ж знання деяких технічних нюансів не завадить, адже ремонт потрібно не завжди.

Якщо ви включаєте прилад для обігріву, але він не нагрівається і не протікає, не варто панікувати. У першому випадку потрібно трохи почекати, у другому - прочистити зливну трубу, це легко зробити самостійно.

В інших випадках звертайтеся в наш сервісний центр. Майстер приїде в зручний для вас час, проведе діагностику і відремонтує кондиціонер Midea. На роботу надається гарантія від 3 до 12 місяців, в залежності від поломки.

Поломка кондиционера Midea Поломался кондиционер Midea