Ремонт кавоварок в Харкові

Наші телефони:


(096)837-23-27
(099)190-39-35

Залиште заявку

Наша адреса:
м. Харьків, вул. Миколи Міхновського 10

Ремонтуємо компресійні, крапельні та гейзерні кавомашини всіх марок

Пристрої для приготування кави сьогодні встановлюються не тільки в кафе, але і на домашніх кухнях. Якщо вас цікавить якісне обслуговування або ремонт кавомашин в Харкові за доступними цінами, звертайтеся до майстрів нашого сервісного центру. Наші співробітники швидко проведуть діагностику, а потім відремонтують кавомашину будинку в будь-якому районі Харкова або приміських населених пунктах.

Якщо ви помітили, що ваша кавомашина недостатньо нагріває воду, неправильно дозує напій або відмовляється подрібнювати зерна, зателефонуйте майстру з сервісного центру «Ремонт 57», і він усуне будь-які проблеми. Під час ремонту кавоварок в домашніх умовах в Харкові ми можемо очистити системи подачі кави або утилізації відходів, налагодити роботу нагрівального елементу або замінити його, встановити нову плату управління, і все це за цілком доступними цінами, а також з тривалою гарантією.

На сьогоднішній день більшість відомих брендів мають різні моделі кавоварок, тому при ремонті важливо добре розбиратися в конструкції пристроїв. Наші співробітники постійно підвищують свою кваліфікацію, тому якість їх роботи буде бездоганним. Актуальну інформацію про ціни можна отримати у менеджера.

Сломалась кофемашина

Ціни на ремонт Приміщення для приготування кави

Увага! У ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки та вартості запчастин для Вашої моделі Кавомашина. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку
Найменування послуги Вартість
Замена клапанов от 120 грн. Замовити
Замена помпы (насоса) от 350 грн. Замовити
Чистка или установка нового фильтра от 60 грн. Замовити
Ремонт электроники от 280 грн. Замовити
Ремонт заварочного блока от 400 грн. Замовити
Замена энкодера от 800 грн Замовити
Замена уплотнителей крана кипяток-пар от 150 грн. Замовити
Установка датчика температуры от 140 грн. Замовити
Замена термоблока от 350 грн. Замовити
Замена пароблока от 280 грн. Замовити
Замена трансформатора от 180 грн. Замовити