Ремонт кондиціонерів Mitsubishi в Харкові

Наші телефони:


(063)251-34-33
(099)190-39-35

Залиште заявку

Наша адреса:
м. Харьків, вул. Миколи Міхновського 10

Ціни на ремонт кондиціонер

Увага! У ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки та вартості запчастин для Вашої моделі Кондиціонер. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку
Найменування послуги Вартість
Выезд мастера БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (при выполнении ремонта) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (в случае отказа от ремонта) 100 грн. Замовити
Заправка фреоном от 450 грн. Замовити
Чистка, профилактика системы охлаждения от 280 грн. Замовити
Чистка дренажа от 250 грн. Замовити
Восстановление модуля управления от 500 грн. Замовити
Восстановление внутренних цепей от 280 грн. Замовити
Замета мотора-компрессора от 600 грн. Замовити

Чи виходить з ладу кондиціонер Mitsubishi? Зв'яжіться з нашим SC!

Якщо ви хочете, щоб ремонт кондиціонера Mitsubishi проводився якісно і без небажаних наслідків, важливо звернутися до справжніх професіоналів! У нашому сервісному центрі є тільки досвідчені і перевірені майстри, які ні в якому разі вас не підведуть! Кожен фахівець з SC "Ремонт 57" ручається за результат своєї роботи і після закінчення служби кондиціонера Mitsubishi обов'язково видає післяремонтну гарантію! Він діє від 3 до 12 місяців, в залежності від особливостей послуги.

Викликати ремонтника додому в Харкові дуже просто: потрібно просто зателефонувати на будь-який з номерів, які ви побачите на сайті! Спілкування з нами стає ще простіше і швидше, якщо клієнт замовить зворотний дзвінок у менеджера. Для цього залиште свій номер телефону. Консультант передзвонить за лічені секунди!

Коли варто викликати майстра?

Не рекомендуємо затягувати з ремонтом: таке зневажливе ставлення до техніки може виявитися плачевним. Якщо ваш кондиціонер Mitsubishi перестав правильно охолоджувати або прогрівати приміщення, почав видавати сторонні шуми або зовсім замовк, залиште заявку на нашому сайті! Серйозним приводом викликати майстра додому буде будь-яка інша проблема.

Зателефонуйте нам і ми відремонтуємо кондиціонер Mitsubishi в день оформлення заявки!

Поломка кондиционера в ХарьковеПоломался кондиционер Mitsubishi