Ремонт кондиціонерів в Харкові

Наші телефони:


(096)837-23-27
(099)190-39-35

Залиште заявку

Наша адреса:
м. Харьків, вул. Миколи Міхновського 10

Полагодьте кондиціонер в Харкові - телефонуйте!

Кондиціонер завжди ламається раптово і в самий невідповідний момент, а допомогти з його ремонтом можуть тільки досвідчені майстри. Зателефонуйте в наш сервісний центр, щоб запросити справжніх професіоналів, і ми відремонтуємо кондиціонери будь-яких марок протягом 24 годин з моменту звернення!

Відмінне рішення для тих, хто зайнятий!

Співробітники нашого сервісного центру працюють без вихідних, тому викликати майстра для ремонту кондиціонера можна не тільки в будні дні, але і в суботу-неділю. Спеціаліст приїде з набором професійних інструментів і зафіксує кондиціонер за 20 хвилин або кілька годин - в залежності від складності проблеми.

Не обов'язково весь час бути поруч: поки майстер лагодить обладнання, господарі можуть прибирати, готувати вечерю або засвоювати уроки разом з дітьми. Наші співробітники запросять вас тільки в той момент, коли необхідно показати, що техніка вже в справному стані, і оформлять гарантійний документ.

Висока якість послуг

Яку б несправність не потрібно було усунути, фахівці СК «Ремонт 57» поставляться до роботи максимально відповідально. Перед початком ремонту кондиціонера проводиться діагностика для виявлення прихованих проблем. Потім замість згорілих деталей встановлюються фірмові запчастини, а в кінці перевіряється працездатність моделі. Наш сервісний центр відмовився відновлювати електронні компоненти, щоб продовжити термін служби фірмового обладнання і не пошкодити інші комплектуючі. Наше правило - не використовуються деталі.

На всі роботи і послуги, які не пов'язані з механічними пошкодженнями або порушенням правил експлуатації, поширюється тривала гарантія. Його мінімальний термін - три місяці, максимальний - дванадцять. Весь цей час ви будете мати право на безкоштовний ремонт кондиціонера в разі повторної відмови одного і того ж елемента.

Багатьох клієнтів цікавить вартість робіт. Ціни на ремонт різних вузлів кондиціонерів і технічне обслуговування вказані в прайс-листі, щоб рівень витрат можна було розрахувати заздалегідь. Ціни підтримуються на середньому рівні, тому ви будете платити так само, як і в інших майстернях Харкова, але при цьому отримаєте виключно якісний сервіс в домашніх умовах.

Заявку на ремонт кондиціонерів можна залишити двома способами: через сайт або по телефону. Ми будемо раді надати швидку та якісну допомогу у всіх районах міста. 

Ремонт и обслуживание кондиционеров Поломался кондиционерНеисправен кондиционер

Ціни на ремонт кондиціонерів

Увага! У ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки та вартості запчастин для Вашої моделі Кондиціонер. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку
Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (під час ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (у разі відмови від ремонту) від 150 грн. Замовити
Заправка фреоном від 450 грн. Замовити
Чищення, профілактика системи охолодження від 280 грн. Замовити
Чищення дренажу від 250 грн Замовити
Відновлення модуля керування від 500 грн Замовити
Відновлення внутрішніх ланцюгів від 280 грн. Замовити
Заміна двигуна-компресора від 600 грн. Замовити
Заміна клапана від 300 грн. Замовити
Заміна фільтра від 300 грн. Замовити