Чистка дренажу кондиціонера в Харкові в Харкові

Наші телефони:


(063)251-34-33
(099)190-39-35

Залиште заявку

Наша адреса:
м. Харьків, вул. Миколи Міхновського 10

Ціни на ремонт Дренаж

Увага! У ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки та вартості запчастин для Вашої моделі Дренаж. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку
Найменування послуги Вартість
Выезд мастера БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (при выполнении ремонта) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (в случае отказа от ремонта) 100 грн. Замовити
Чистка дренажа от 250 грн. Замовити

Потрібно швидко очистити трубки кондиціонера - наш майстер очистить дренаж за 1 годину

Деякі власники намагаються самостійно вирішувати питання з обслуговуванням кліматичного обладнання. Наш сервісний центр в Харкові не рекомендує проводити подібні експерименти: чистка дренажу кондиціонера - завдання для досвідченого майстра, а ціна процедури не настільки значна, щоб піти на зайвий ризик.

Ви також економите час: якщо ви звернетеся в СК «Ремонт 57», ми направимо до вас в той же день фахівця для очищення зливних трубок будинку всього за годину. Ми працюємо в місті і передмісті, добре розбираємося в проектуванні кондиціонерів від всіх провідних виробників, гарантуємо якість очищення дренажу та інші послуги з обслуговування кліматичної техніки, видаючи відповідний талон (від 3 до 12 місяців на всі види послуг).

Щоб викликати майстра в будь-який район Харкова, досить зателефонувати нашому менеджеру або просто заповнити спеціальну форму внизу цієї сторінки сайту. Онлайн-заявки приймаються цілодобово.

Чому і як часто потрібно робити прибирання?

Деякі моделі кондиціонерів від перевірених виробників можуть пропрацювати без обслуговування кілька років, але це, скоріше, виняток з правил - очищення дренажу краще робити хоча б раз на рік.

Влітку потужна кліматична технологія пропускає через контур охолодження десятки кубометрів повітря, а разом з ним вуличний пил, вихлопні гази, спори рослин і пилок. Не дивно, що після декількох місяців інтенсивного використання навіть найсучасніший кондиціонер вимагає очищення. Перед початком сезону необхідно очистити дренажні трубки, повітряний фільтр і внутрішні елементи корпусу. Дрібне сміття забивається в патрубки, погіршуючи проникність комунікацій, а накопичений конденсат сприяє розвитку бактерій, грибків та інших хвороботворних мікроорганізмів. Але справа не тільки в тому, щоб піклуватися про своє здоров'я. Без належного і регулярного обслуговування ККД кондиціонерів знижується на 30-50%, а якщо довго не звертатися в службу, починається швидкий знос деталей. Таким чином, очищення дренажу, капілярних трубок і фільтрів - це проста і доступна процедура, яка може продовжити термін служби вашої кліматичної технології. Не ігноруйте професійне обслуговування - зверніться в сервісний центр «Ремонт 57».

Чому обирають нас?

Кілька аргументів на користь СК "Ремонт 57":

 • на сайті приймаємо замовлення в будь-який час доби, по телефону з 9 до 21;
 • обробляти заявки в день подачі заявки;
 • відправимо майстра в будь-який район Харкова, а також в населені пункти передмістя і області;
 • допоможемо прочистити зливну трубку в домашніх умовах всього за годину;
 • проведемо загальну діагностику на місці, дамо консультації по експлуатації кліматичної техніки;
 • ми обслуговуємо будь-які моделі від будь-якого виробника - професійні та побутові кондиціонери;
 • очищення дренажу та інші процедури проводить кваліфікований фахівець;
 • виконавець підписує акт виконаних робіт.
 • Ну і ключова перевага: у нас лояльна цінова політика - на рівні пропозицій від приватних майстрів міста. Переконайтеся в цьому самі, вивчивши діючий прайс-лист.

  Замена дренажаОтремонтировать кондиционер недорого