Ремонт газових колонок в Харкові

Наші телефони:


(096)837-23-27
(099)190-39-35

Залиште заявку

Наша адреса:
м. Харьків, вул. Миколи Міхновського 10

Професійно відремонтувати газову колонку з гарантією - Харків і передмістя

У багатьох жителів Харкова встановлені газові колонки, тому дуже важливо мати під рукою телефон хорошого майстра на випадок ремонту. Якщо ви хочете відремонтувати газову колонку за розумною ціною в день лікування, приходьте за допомогою в сервісний центр «Ремонт 57». Наші майстри мають дозвіл на роботу з обладнанням на газі, щоб вони змогли швидко знайти несправність і усунути її з дотриманням всіх норм.

Що може зламатися

Навіть при найпростіших поломках газових колонок самостійно виконувати ремонт заборонено. Це пов'язано з тим, що витік газу, викликаний неправильним монтажем деталей, може привести до вибуху. Попри відносно просту конструкцію газової колони, умільці можуть нарахувати не менше десятка проблем, які вимагають термінового ремонту. Якщо ви помітили запах газу, негайно закрийте клапан, відкрийте кватирку і викличте фахівця. Цей же алгоритм дій поширюється і на ситуації, коли полум'я постійно гаситься, вода надходить занадто тонким потоком або техніка взагалі відмовляється працювати.

Майстри нашого сервісного центру здатні швидко і якісно відремонтувати газові колонки. Вони зможуть почистити фільтр, замінити коробку передач, налаштувати багатоблоковий, змінити пальник або довести до ладу теплообмінник. З переліком послуг, пов'язаних з ремонтом колонки, ви можете ознайомитися в прайс-листі.

Ми відремонтуємо будь-які моделі з гарантією!

Наш сервісний центр береться за ремонт колонок різних виробників, так як у нас є доступ до оригінальних фірмових запчастин. При необхідності заміни коробки передач, пальника або іншої деталі майстер знаходить рекомендовані виробником комплектуючі і відправляється замовнику протягом доби з моменту обробки заявки.

Всі роботи проводяться в домашніх умовах, щоб виключити можливість неправильної установки газової колонки після ремонту. Обслуговуємо всі райони Харкова і приміські населені пункти. Щоб зателефонувати фахівцеві, досить заповнити заявку онлайн або зателефонувати нам по телефону.

Крім ремонту окремих вузлів газових колонок, наш сервісний центр може виконувати і сезонну профілактику. Це значно збільшує термін служби обладнання і дозволяє не сумніватися в його безпеці для власників. Хочете отримати безкоштовну технічну консультацію, перш ніж звертатися до майстра? Зателефонуйте нам, і ми розповімо, як діяти в тій чи іншій ситуації. Не забудьте заздалегідь подивитися в документації марку, модель і рік виготовлення вашої колони. Це спростить попередню діагностику і дасть можливість швидко підібрати необхідні деталі.

Диагностика и ремонт колонокПочинка газовых колонокРемонт любых моделей газовых колонок на дому в Харькове

Ціни на ремонт газової колонки

Увага! У ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки та вартості запчастин для Вашої моделі газова колонка. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку
Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (під час ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (у разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити