Ремонт холодильників в Харкові

Наші телефони:


(096)837-23-27
(099)190-39-35

Залиште заявку

Наша адреса:
м. Харьків, вул. Миколи Міхновського 10

Сервісний центр з ремонту холодильників

Замерзання льоду на задній стінці камери, порушення температурного режиму, неприємний запах в морозильній камері - все це призводить до швидкого псування зберігаються продуктів. Запобігти негативним наслідкам поломок дозволяє своєчасний ремонт холодильника - в Харкові і передмісті цю послугу надає наш сервісний центр. Ми спеціалізуємося на обслуговуванні холодильного обладнання багатьох популярних брендів - для кожної моделі майстри підбирають оригінальні комплектуючі. Співробітники нашого сервісного центру виконують ремонт холодильників вдома у клієнта, жителі Харкова і прилеглих населених пунктів можуть запросити фахівця. Щоб викликати майстра, заповніть форму заявки на сайті або зателефонуйте менеджеру.

Типові несправності холодильника

Коли обладнання для зберігання продуктів несподівано виходить з ладу, вся сім'я відчуває незручності - у більшості громадян доводиться не більше пари днів миритися з поломкою. Власники несправних холодильників стоять перед вибором - постаратися усунути проблему самостійно або довірити ремонт кваліфікованим фахівцям сервісного центру. Другий варіант більш кращий, так як некомпетентні втручання в роботу установки провокують нові, більш серйозні поломки. Досить вибрати неякісні деталі і помилитися при їх установці, щоб агрегат втратив свої експлуатаційні характеристики. Запросити ремонтника в будинок необхідно, якщо холодильник:

  • не охолоджує/не переохолоджує продукти;
  • Вимикається відразу після запуску.
  • працює нон-стоп;
  • видає нехарактерні звуки (шум, стукіт);
  • Потоків.

Ознакою несправності також є поява снігової «шуби» на задній стінці морозильної камери. Причина такого явища, як правило, криється в нещільному прилягання дверей. Перш ніж приступити до ремонту або заміни деталей, наші фахівці виконують комплексну діагностику холодильника, це дає можливість визначити джерело проблеми і знайти оптимальний спосіб її вирішення.

Ціни на ремонт холодильників в Харкові

Високий професіоналізм майстрів і використання оригінальних комплектуючих дозволяє надавати клієнтам довгострокову (до 12 місяців) гарантію на всі види робіт. Наш сервісний центр пропонує жителям Харкова і передмість викликати додому фахівця з ремонту холодильників і позбутися від необхідності доставити в майстерню великогабаритний агрегат. Орієнтовні ціни на послуги можна дізнатися на нашому сайті. Ми працюємо без вихідних.

Поломался холодильникРемонт холодильников выгодноРемонт холодильников на дому в Харькове

Ціни на ремонт холодильника

Увага! У ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки та вартості запчастин для Вашої моделі Холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (під час ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (у разі відмови від ремонту) 300 грн. Замовити
Виїзд майстра до передмістя від 250 грн. Замовити
Заміна компресора від 950 грн. Замовити
Заправка фреоном від 300 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 480 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 220 грн. Замовити
Заміна термостату від 200 грн. Замовити
Заміна датчиків від 480 грн. Замовити
Заміна випарника від 350 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 150 грн. Замовити
Чищення капілярної трубки та заміна фільтра з наступним заправленням фреоном від 550 грн. Замовити
Заміна фільтра від 150 грн. Замовити
Заміна дисплея від 380 грн. Замовити
Заміна таймера від 200 грн. Замовити
Ремонт/відновлення блоку керування від 400 грн. Замовити
Заміна ТЕНу в холодильнику від 320 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 360 грн. Замовити