Ремонт пилососа в Харкові

Наші телефони:

(096)837-23-27
(099)190-39-35

Залиште заявку

Наша адреса:
м. Харьків, вул. Миколи Міхновського 10

Ціни на ремонт Пилососи

Найменування послуги Вартість
Заміна фільтрів от 240 грн. Замовити
Ремонт двигунів от 320 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників от 350 грн. Замовити
Перепакування акумуляторів от 290 грн. Замовити
Заміна шнура от 160 грн. Замовити
Заміна регулятора от 250 грн. Замовити

Подаруйте своєму пилососу нове життя!

Для того, щоб якісно відремонтувати побутову техніку, потрібно звертатися тільки до професіоналів. Ремонт пилососів будинку за доступними цінами виконує ДП «Ремонт 57». Щоб зробити замовлення, заповніть форму зворотного зв'язку на нашому сайті, і менеджери оперативно зв'яжуться з вами.

Де відремонтувати пилосос в Харкові

Будь-який користувач хоче відремонтувати техніку швидко, якісно і з максимальною економією бюджету. Інформацію про те, скільки коштує ремонт пилососа в нашому сервісному центрі, можна знайти в прайс-листі, розміщеному на сайті. Ви подбаєте про те, щоб ціни на послуги були досить демократичними.

Ще одна наша перевага - суворе дотримання термінів і висока якість обслуговування побутової техніки. Ремонтник пилососа в домашніх умовах буде з вами в день замовлення, діагностики та усунення проблеми. Навіть в найскладніших ситуаціях час на роботу не займе понад 24 годин.

У разі заміни комплектуючих ми встановлюємо тільки оригінальні запчастини, які здатні функціонувати так само бездоганно, як і «рідні» деталі. На обслуговування обладнання надається довгострокова гарантія якості.

Ремонт пылесоса специалистам сервисного центраДиагностика и ремонт пылесосов