Ремонт пилососа в Харкові

Наші телефони:


(096)837-23-27
(099)190-39-35

Залиште заявку

Наша адреса:
м. Харьків, вул. Миколи Міхновського 10

Подаруйте своєму пилососу нове життя!

Для того щоб якісно відремонтувати побутову техніку, потрібно звертатися тільки до професіоналів. Ремонт пилососів будинку за доступними цінами виконує ДП «Ремонт 57». Щоб зробити замовлення, заповніть форму зворотного зв'язку на нашому сайті, і менеджери оперативно зв'яжуться з вами.

Де відремонтувати пилосос в Харкові

Будь-який користувач хоче відремонтувати техніку швидко, якісно і з максимальною економією бюджету. Інформацію про те, скільки коштує ремонт пилососа в нашому сервісному центрі, можна знайти в прайс-листі, розміщеному на сайті. Ви подбаєте про те, щоб ціни на послуги були досить демократичними.

Ще одна наша перевага - суворе дотримання термінів і висока якість обслуговування побутової техніки. Ремонтник пилососа в домашніх умовах буде з вами в день замовлення, діагностики та усунення проблеми. Навіть в найскладніших ситуаціях час на роботу не займе більше 24 годин.

У разі заміни комплектуючих ми встановлюємо тільки оригінальні запчастини, які здатні функціонувати так само бездоганно, як і «рідні» деталі. На обслуговування обладнання надається довгострокова гарантія якості.

Ремонт пылесоса специалистам сервисного центраДиагностика и ремонт пылесосов

Ціни на ремонт Пилососи

Увага! У ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки та вартості запчастин для Вашої моделі Пилосос. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку
Найменування послуги Вартість
Замена фильтров от 240 грн. Замовити
Ремонт двигателей от 320 грн. Замовити
Замена блока подшипников от 350 грн. Замовити
Перепаковка аккумуляторов от 290 грн. Замовити
Замена шнура от 160 грн. Замовити
Замена регулятора от 250 грн. Замовити