Заміна мотор-компресора кондиціонера в Харкові

Наші телефони:


(063)251-34-33
(099)190-39-35

Залиште заявку

Наша адреса:
м. Харьків, вул. Миколи Міхновського 10

Ціни на ремонт мотор-компресор

Увага! У ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки та вартості запчастин для Вашої моделі мотор-компресори. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку
Найменування послуги Вартість
Выезд мастера БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (при выполнении ремонта) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (в случае отказа от ремонта) 100 грн. Замовити
Замета мотора-компрессора от 600 грн. Замовити

Зламаний мотор-компресор кондиціонера? Замовте у нас заміну

Мотор-компресор є одним з вузлових механізмів кондиціонера. Як правило, необхідність його заміни виникає в результаті порушення правил установки або експлуатації пристрою. Такий ремонт вимагає особливих знань, тому не варто намагатися провести його самостійно. По-перше, ви порушуєте гарантійні зобов'язання, а по-друге, можете випадково пошкодити робочі елементи конструкції і вивести з ладу кондиціонер.

Замовте ремонт або заміну компресора кондиціонера в нашому сервісному центрі. Ми займаємося обслуговуванням кліматичної техніки в будь-якому районі Харкова, а також їздимо в передмістя.

Аварійна діагностика та ремонт

Про необхідність заміни компресора кондиціонера свідчить ряд ознак. В першу чергу майстер аналізує масло. Його темний колір і запах горіння свідчать про те, що прилад перегрівався. Ремонт компресора необхідний і в разі порушення герметичності контуру охолодження, виявлення вологи в контурі або витоку фреону.

Майстер акуратно вийме фреон з системи, очистить кондиціонер і встановить новий мотор-компресор. Після герметизації всіх з'єднань кліматичний прилад буде заповнений холодоагентом і його пробний запуск. Переконавшись, що все в порядку, фахівець виписує гарантію. Він дає право на проведення безкоштовних ремонтних робіт у разі повторення поломки протягом зазначеного гарантійного терміну.

Замена мотор-компрессора Отремонтировать кондиционер недорого