Ремонт кондиціонерів LG в Харкові

Наші телефони:


(063)251-34-33
(099)190-39-35

Залиште заявку

Наша адреса:
м. Харьків, вул. Миколи Міхновського 10

Ціни на ремонт кондиціонер

Увага! У ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки та вартості запчастин для Вашої моделі Кондиціонер. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку
Найменування послуги Вартість
Выезд мастера БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (при выполнении ремонта) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (в случае отказа от ремонта) 100 грн. Замовити
Заправка фреоном от 450 грн. Замовити
Чистка, профилактика системы охлаждения от 280 грн. Замовити
Чистка дренажа от 250 грн. Замовити
Восстановление модуля управления от 500 грн. Замовити
Восстановление внутренних цепей от 280 грн. Замовити
Замета мотора-компрессора от 600 грн. Замовити

Кондиціонер lg не працює? Викликайте майстра додому - ремонтуємо швидко і якісно!

Не знаєте, де в Харкові замовити ремонт кондиціонера LG? Зверніться в наш сервісний центр і отримайте професійне обслуговування в найкоротші терміни. Наші фахівці усувають дрібні поломки за 15-20 хвилин, але навіть при серйозній несправності ремонт не триватиме більше 24 годин.

Кондиціонери LG обслуговуються вдома в зручний для вас час. Майстер зможе приступити до ремонту в день замовлення або на наступний день, якщо заявка була зроблена ввечері.

Умови довговічності обладнання

Неправильна експлуатація є основною причиною передчасної поломки кондиціонера. Прилад щодня пропускає через себе великі обсяги повітря, тому швидко забруднюється. Крім того, за рік пристрій втрачає 2-3% фреону, що впливає на його роботу, і не рекомендується експлуатувати обладнання при температурі на вулиці нижче -7.

Якщо ваш кондиціонер LG зламаний, це не має значення. Зв'яжіться з нами, ми швидко усунемо поломку. Але все ж ми рекомендуємо частіше звертатися в наш сервісний центр . Двічі на рік обладнання потребує заправки, очищення та огляду. Радимо замовляти не ремонт, а профілактику, і тоді обладнання віддячить вам за це бездоганною роботою довгі роки. СК "Ремонт 57" до ваших послуг!

Поломка кондиционера в ХарьковеПоломался кондиционер