Установка кондиціонерів в Харкові

Наші телефони:

(096)837-23-27
(099)190-39-35

Залиште заявку

Наша адреса:
м. Харьків, вул. Миколи Міхновського 10

Ціни на ремонт та встановлення кондиціонерів

Найменування послуги Вартість
Выезд мастера БЕЗКОШТОВНО Замовити
Встановлення кондиціонерів від 800 грн. Замовити

Установка кондиціонерів в Харкові

Установка кондиціонерів в Харкові - популярна послуга, адже влітку в місті температура часто підіймається вище 35 градусів, а в найспекотніші дні термометр може показати 40 ° С. Фахівці нашої компанії готові виконати цю складну і відповідальну роботу з гарантією до року, і ціни на установку спліт-системи не здадуться вам занадто високими. Ми готові співпрацювати як з приватними клієнтами, так і з компаніями – телефонуйте нам, деталі ми обговоримо!

Працюємо по всьому місту

Харків'яни не раз стикалися з тим, що в одних районах Харкова установку кондиціонерів можна замовити без проблем, а в інших доводиться місяць домовлятися з майстрами. Наші співробітники готові відправитися в Рогань, Олексіївку, Москалівку, Північну Салтівку, Харцизьку трубу і будь-які інші райони міста. Нема потреби шукати номери відділень або дзвонити в десятки сервісних центрів Харкова - просто наберіть наш номер телефону, і проблема з установкою кондиціонера буде вирішена.

Ми знаємо, як правильно встановити кондиціонер в окремій кімнаті, квартирі, приватному будинку або офісі. Після закінчення монтажних робіт ви не будете страждати від протягів або сильного шуму - просто перебувати в приміщенні стане набагато комфортніше.

Скільки коштує послуга від «Ремонт 57»?

Ціни на установку кондиціонерів в Харкові залежать від багатьох факторів:

  • особливості тієї чи іншої моделі;
  • довжина магістралі (іноді відстань між внутрішнім і зовнішнім блоком незначно, але в деяких випадках досягає декількох метрів);
  • кількість поверхів будівлі та інші технічні проблеми.

У зв'язку з великою кількістю факторів, що впливають на вартість монтажу, ціновий діапазон становить приблизно від 18 до 30 відсотків від вартості обладнання ОВіК. Але грамотно виконана робота може продовжити термін служби кондиціонера, тому набагато вигідніше запросити професіоналів, ніж намагатися виконати монтаж самостійно.

Як проводяться монтажні роботи

Монтаж кондиціонера здійснюється в кілька етапів. На початку майстри вибирають оптимальне місце розташування для зовнішнього і внутрішнього блоків спліт-системи. Після цього кондиціонер прокладається окремою проводкою від щита, а також ставиться окрема машина - цього вимагають правила безпеки. Вимоги пред'являються навіть до моделей потужністю всього 1, 5 кВт. Наступним етапом є установка зовнішнього блоку на стіну під вікном або відкритий балкон (на повністю заскленому обладнання швидко вийде з ладу через нестачу повітря). Далі встановлюється внутрішній блок, після чого монтажники приступають до прокладання магістралі. Робота завершується 50-хвилинним вакуумом комунікацій і перевіркою роботи системи за допомогою спеціальної програми.

Що потрібно зробити до приходу майстрів

Установка кондиціонера - досить тривалий процес, тому інші роботи на цей день краще не планувати. До приходу майстра господарям досить надати вільний доступ до вікон або балконів. Це означає, що з підлоги краще прибрати зайві предмети, а також килими. Також рекомендується зняти штори або жалюзі на вікні, де будуть виконуватися монтажні роботи. Тим, хто хоче зробити приховану магістраль, слід покрити підлогу - при подрібненні стін утворюється пил. А власникам домашніх тварин радимо заздалегідь подумати про те, як обмежити пересування вихованця по квартирі.

Якщо у вас виникли питання щодо вартості послуг, термінів проведення робіт, можливості установки відразу двох кондиціонерів - телефонуйте! Ми обговоримо технічні деталі та надамо інформацію про кожен етап співпраці. Надалі ми готові проводити профілактичне обслуговування і ремонт встановлених спліт-систем - деталей на remont57.kh.ua.

Обслуживание кондиционеров Установка кондиционераУстанавливаем кондиционер