Ремонт кондиціонерів «Електролюкс» в Харкові

Наші телефони:


(063)251-34-33
(099)190-39-35

Залиште заявку

Наша адреса:
м. Харьків, вул. Миколи Міхновського 10

Ціни на ремонт кондиціонер

Увага! У ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки та вартості запчастин для Вашої моделі Кондиціонер. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку
Найменування послуги Вартість
Выезд мастера БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (при выполнении ремонта) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (в случае отказа от ремонта) 100 грн. Замовити
Заправка фреоном от 450 грн. Замовити
Чистка, профилактика системы охлаждения от 280 грн. Замовити
Чистка дренажа от 250 грн. Замовити
Восстановление модуля управления от 500 грн. Замовити
Восстановление внутренних цепей от 280 грн. Замовити
Замета мотора-компрессора от 600 грн. Замовити

Ремонт і технічне обслуговування кондиціонерів «Електролюкс» в домашніх умовах - професійне обслуговування в Харкові

Якщо ви хочете підтримувати в пташнику комфортні умови, незалежно від примх погоди, кліматична техніка завжди повинна бути в повному порядку. Є проблеми з роботою кондиціонера «Електролюкс» - телефонуйте в нашу службу, пропонуємо допомогу майстра будинку: ремонт і технічне обслуговування в будь-якому районі Харкова. Всього за пару годин досвідчений фахівець встановить причину несправностей в роботі і зможе відремонтувати пристрій за допомогою оригінальних запчастин і професійного обладнання.

Перелік послуг СК «Ремонт 57»

Більшість деталей такого обладнання мають солідний робочий ресурс, тому зношуються повільно. Сучасні кондиціонери електричного люкса можуть служити роками, не вимагаючи ремонту, але не варто забувати про профілактичне обслуговування. Перед початком сезону краще викликати майстра, щоб перевірити рівень холодоагенту у себе вдома, стан випарника і комунікацій, прочистити повітряні фільтри і канал водовідведення, провести діагностику, відремонтувати несправний мотор або відновити роботу електронної системи управління. Немає таких завдань, які були б не під силу фахівцям сервісного центру «Ремонт 57»: у нас великий досвід обслуговування всіх актуальних моделей кондиціонерів «Електролюкс», а в арсеналі є фірмові запчастини і витратні матеріали.

Видається гарантія на всі види послуг (талон на термін від 3 до 12 місяців, а також акт, підписаний виконавцем). У разі повторної поломки в обумовлені терміни наша СЕС допоможе безкоштовно відремонтувати обладнання. Подробиці можна дізнатися у відповідному розділі сайту або у консультанта.

Поломка кондиционера в ХарьковеПоломался кондиционер