Ремонт водонагрівача (бойлера) в Харкові

Наші телефони:

(096)837-23-27
(099)190-39-35

Залиште заявку

Наша адреса:
м. Харьків, вул. Миколи Міхновського 10

Ціни на ремонт водонагрівача (бойлера)

Найменування послуги Вартість

Ми відремонтуємо водонагрівач (бойлер) будь-якої марки у вас вдома!

Коли водонагрівач (бойлера) вступає в несправність, власник прагне якомога швидше усунути поломку. І це зовсім не дивно: якщо водонагрівач починає давати збої в роботі, це практично відразу доставляє масу незручностей. Для того, щоб ваше домашнє життя швидко повернулося на правильний шлях, необхідно замовити професійний ремонт газового котла. І це професійно: якщо ви хочете самостійно втрутитися в конструкцію пристрою, ви ризикуєте тільки погіршити ситуацію. У питанні надійного ремонту водонагрівачів вам ніхто не допоможе краще, ніж «Ремонт 57»! Ми займаємося обслуговуванням побутової техніки в Харкові не перший рік і прекрасно знаємо, що означає мати оперативний, якісний і ефективний сервіс вдома.

Які поломки ми усуваємо?

Сучасний модельний ряд високотехнологічних водонагрівачів зростає з кожним днем. Тому можливих поломок цієї методики задосить. У зв'язку з цим «Ремонт 57» пропонує своїм клієнтам широкий спектр послуг, які ми надаємо виключно в домашніх умовах. Зверніться в наш цех, якщо вас турбують наступні проблеми з водонагрівачем (бойлером):

  • Водонагрівач не включається. Причин може бути відразу кілька, тому по приїзду фахівець зобов'язаний уважно вивчити методику. Не варто переживати: висока якість діагностики та ремонту не залежить від виробника і конкретної моделі водонагрівача (бойлера). Виходячи з того, яка проблема буде виявлена, майстер з «Ремонту 57» зробить правильний монтаж водонагрівача або замінить невідповідні комплектуючі.
  • Техніка працює, але тепла вода з-під крана не йде. Або навпаки - відбувається надмірний перегрів води. Несправність однозначно локалізується в системі опалення: необхідно замінити трубчастий електронагрівач або терморегулятор.
  • Вода, яку видає водонагрівач (бойлер), непридатна для використання: ви чуєте неприємні запахи або бачите домішку іржі. Це означає, що корпус приладу зазнав впливу корозії або шкідливих мікроорганізмів. На жаль, ремонт водонагрівача в разі іржавіння часто неможливий. А ось від сторонніх запахів у водонагрювачі (бойлері) наш фахівець звільнить вас досить легко: шляхом професійної чистки обладнання.
  • Якщо вода з-під крана виходить під низьким тиском, швидше за все, справа в вапняному покритті, який також усувається ефективним очищенням.

Ці та інші несправності водонагрівача ми усунемо протягом 24 годин з моменту оформлення вашої заявки!

Виклик майстра

Для того, щоб замовити ремонт водонагрівача (бойлера) в нашому сервісному центрі, зв'яжіться з нами по телефону, який ви знайдете на сайті, або заповніть простий онлайн-додаток. Також ви можете вказати свій номер телефону і менеджер з «Ремонту 57» передзвонить вам всього за півхвилини!

Ремонт бойлеровПоломка бойлераВосстановление бойлеровКачественный ремонт бойлеров