Ремонт водонагрівача (бойлера) в Харкові

Наші телефони:


(096)837-23-27
(099)190-39-35

Залиште заявку

Наша адреса:
м. Харьків, вул. Миколи Міхновського 10

Ми відремонтуємо водонагрівач (бойлер) будь-якої марки у вас вдома!

Коли водонагрівач (бойлера) вступає в несправність, власник прагне якомога швидше усунути поломку. І це зовсім не дивно: якщо водонагрівач починає давати збої в роботі, це практично відразу доставляє масу незручностей. Для того щоб ваше домашнє життя швидко повернулося на правильний шлях, необхідно замовити професійний ремонт газового котла. І це професійно: якщо ви хочете самостійно втрутитися в конструкцію пристрою, ви ризикуєте тільки погіршити ситуацію. У питанні надійного ремонту водонагрівачів вам ніхто не допоможе краще, ніж «Ремонт 57»! Ми займаємося обслуговуванням побутової техніки в Харкові не перший рік і прекрасно знаємо, що означає мати оперативний, якісний і ефективний сервіс вдома.

Які поломки ми усуваємо?

Сучасний модельний ряд високотехнологічних водонагрівачів зростає з кожним днем. Тому можливих поломок цієї методики предостатньо. У зв'язку з цим «Ремонт 57» пропонує своїм клієнтам широкий спектр послуг, які ми надаємо виключно в домашніх умовах. Зверніться в наш цех, якщо вас турбують наступні проблеми з водонагрівачем (бойлером):

  • Водонагрівач не включається. Причин може бути відразу кілька, тому по приїзду фахівець зобов'язаний уважно вивчити методику. Не варто переживати: висока якість діагностики і ремонту не залежить від виробника і конкретної моделі водонагрівача (бойлера). Виходячи з того, яка проблема буде виявлена, майстер з «Ремонту 57» зробить правильний монтаж водонагрівача або замінить невідповідні комплектуючі.
  • Техніка працює, але тепла вода з-під крана не йде. Або навпаки - відбувається надмірний перегрів води. Несправність однозначно локалізується в системі опалення: необхідно замінити трубчастий електронагрівач або терморегулятор.
  • Вода, яку видає водонагрівач (бойлер), непридатна для використання: ви чуєте неприємні запахи або бачите домішку іржі. Це означає, що корпус приладу зазнав впливу корозії або шкідливих мікроорганізмів. На жаль, ремонт водонагрівача в разі іржавіння часто неможливий. А ось від сторонніх запахів у водонагрювачі (бойлері) наш фахівець звільнить вас досить легко: шляхом професійної чистки обладнання.
  • Якщо вода з-під крана виходить під низьким тиском, швидше за все, справа в вапняному покритті, який також усувається ефективним очищенням.

Ці та інші несправності водонагрівача ми усунемо протягом 24 годин з моменту оформлення вашої заявки!

Виклик майстра

Для того, щоб замовити ремонт водонагрівача (бойлера) в нашому сервісному центрі, зв'яжіться з нами по телефону, який ви знайдете на сайті, або заповніть простий онлайн-додаток. Також ви можете вказати свій номер телефону і менеджер з «Ремонту 57» передзвонить вам всього за півхвилини!

Ремонт бойлеровПоломка бойлераВосстановление бойлеровКачественный ремонт бойлеров

Ціни на ремонт водонагрівача (бойлера)

Увага! У ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки та вартості запчастин для Вашої моделі водонагрівач (бойлер). На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку
Найменування послуги Вартість