Ремонт газових котлів в Харкові

Наші телефони:


(096)837-23-27
(099)190-39-35

Залиште заявку

Наша адреса:
м. Харьків, вул. Миколи Міхновського 10

Відремонтуємо котел швидко і з гарантією!

Якщо ваш газовий котел з якихось причин прийшов в непридатність, потрібно негайно вирішити проблему. Але багато користувачів чомусь тягнуть до останнього з покликом майстра додому. Особливо якщо поломка незначна і ще не так сильно впливає на продуктивність пристрою. Але цей момент найважливіший, якщо ви хочете відремонтувати котел недорого і надовго. Адже на ранньому етапі ремонт техніки і часу займе менше, а обійдеться він набагато дешевше. Тому навіть на самі дріб'язкові невдачі потрібно своєчасно реагувати.

У питанні обслуговування побутової техніки головне - звернутися в хорошу майстерню. Користувачі підходять до вибору по-різному: хтось радиться з друзями, хтось досліджує відгуки в інтернеті. Але жертвою недобросовісної служби може стати навіть найвибагливіший власник газового котла. Ви потрапили в потрібне місце! З майстернею «Ремонт 57» обладнання буде відремонтовано оперативно, якісно та з мінімальними витратами! Щоб переконатися в нашому професіоналізмі, наведемо вагомі аргументи на користь співпраці.

Чому обирають нас?

Перше, що потрібно знати про ремонт 57 , це те, що ми ремонтуємо газові котли будинку. Так що у нас немає необхідності транспортувати пристрій в сервісний центр. Все, що від вас вимагається - це просто зробити онлайн-заявку на сайті, зателефонувати менеджеру або замовити зворотний дзвінок протягом 30 секунд! А решту довірити професіоналам: майстер приїде точно вчасно і за адресою, проведе професійну діагностику і ремонт газового котла. Звичайно, якщо клієнт погоджується на це після того, як фахівець оголосить ціну сервісу і гарантійний термін на неї.

До речі, про гарантію. Так, «Ремонт 57» прагне максимально захистити своїх клієнтів від зайвих витрат. Так, якщо котел після нашого сервісу з якихось причин знову почав виходити з ладу, а корпус виявиться гарантійним, поломка буде усунена абсолютно безкоштовно! Термін, протягом якого ви застраховані від таких витрат, варіюється від 3 до 24 місяців, так як це залежить від проблем, які потрібно усунути.

Надійні запчастини

Дуже часто при ремонті газового котла майстри вдаються до заміни будь-яких комплектуючих. Отже, в нашому сервісному центрі є тільки найнадійніші і довговічні деталі від відомих виробників побутової техніки. Запчастини мають офіційні гарантії, що підтверджують їх оригінальність і високу якість.

«Ремонт 57» послужить вам і вашій техніці в будь-якій точці Харкова або передмістя в будь-який день тижня, з 9.00 до 21.00. А онлайн-заявки приймаються 24/7!

Диагностика и ремонт котловПочинка газовых котловРемонт любых моделей газовых котлов на дому в Харькове

Ціни на ремонт газових котлів

Увага! У ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки та вартості запчастин для Вашої моделі газовий котел. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку
Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (під час ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (у разі відмови від ремонту) від 200 грн. Замовити
Заміна пресостату від 400 грн. Замовити
Заміна датчиків від 400 грн. Замовити
Заміна запобіжників від 400 грн. Замовити
Заміна підшипників від 500 грн. Замовити
Ремонт газового клапана від 500 грн. Замовити
Прочищення форсунок від 500 грн. Замовити