Заміна клапана кондиціонера в Харкові

Наші телефони:


(063)251-34-33
(099)190-39-35

Залиште заявку

Наша адреса:
м. Харьків, вул. Миколи Міхновського 10

Ціни на ремонт Клапан

Увага! У ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки та вартості запчастин для Вашої моделі Клапан. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку
Найменування послуги Вартість
Выезд мастера БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (при выполнении ремонта) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (в случае отказа от ремонта) 100 грн. Замовити
Замена клапана от 300 грн. Замовити

Чи не працює кондиціонер для опалення? Замовте заміну клапана додому!

Якщо кондиціонер перестав працювати на опалення, швидше за все, потрібна заміна клапана. Це один з найскладніших видів ремонту, який повинен виконувати тільки грамотний фахівець.

У нашому сервісному центрі працюють одні з кращих майстрів Харкова, здатні в найкоротші терміни змінити клапан кондиціонера. Навіть якщо через поломку дросельної заслінки виникнуть інші проблеми, ремонт не триватиме більше 24 годин.

Гарантія якості

Замовити заміну агрегату можна по телефону або онлайн на сайті СК "Ремонт 57". Заявки обробляються швидко і відразу приходять на роботу. Майстер зможе замінити чотиристоронню дросельну заслінку будинку в той же день в зручний для вас час.

У своїй роботі ми використовуємо тільки нові оригінальні компоненти. Якщо в результаті діагностики з'ясується, що потрібна заміна клапана, реверсивна дросельна заслінка буде встановлена «рідна» для вашого кондиціонера. На ремонт і запчастини поширюється гарантія, тому не доведеться переживати, що станеться друга поломка. По-перше, такі випадки вкрай рідкісні, а по-друге, ремонт в термін, зазначений в гарантійному талоні, буде виконаний безкоштовно.

Настійно рекомендуємо самостійно не ремонтувати і не міняти чотириходовий клапан. Потрібно демонтувати пристрій, відкачати фреон і пайку в важкодоступних місцях. Звертайтеся до професіоналів!

Замена клапана  Отремонтировать кондиционер  недорого