Ремонт мультиварок в Харкові

Наші телефони:

(096)837-23-27
(099)190-39-35

Залиште заявку

Наша адреса:
м. Харьків, вул. Миколи Міхновського 10

Ціни на ремонт мультиварки

Найменування послуги Вартість
Заміна кришки от 170 грн. Замовити
Заміна чаші от 190 грн. Замовити
Заміна термозапобіжника от 40 грн. Замовити
Ремонт блоку керування мультиварки от 320 грн. Замовити
Заміна датчика температури от 180 грн. Замовити
Заміна ТЕНу от 340 грн. Замовити
Заміна реле от 180 грн. Замовити

Ми швидко відремонтуємо мультиварку і дамо гарантію!

За допомогою такого пристрою можна приготувати величезну кількість всіляких страв, що зберігають всі корисні властивості продуктів. Якщо вам потрібно відремонтувати мультиварку в Харкові, скористайтеся послугами нашого сервісного центру. Ми пропонуємо якісний, сучасний сервіс за найдоступнішими цінами.

Причини несправностей

Безсумнівно, мультиварка є однією з найкорисніших і популярних кухонних приладів, проте, як і будь-яка інша електрична побутова техніка, вона чутлива до перепадів напруги в електричній мережі. В результаті такого ефекту найбільше страждає трубчастий електронагрівач і електронний модуль управління. В такому випадку ремонт мультиварки полягає в повній заміні вийшли з ладу деталей на нові. Важливу роль в терміні служби мультиварки грає догляд за внутрішньою поверхнею, використання тільки спеціальних пластикових або гумових лез.

Майстри нашого сервісного центру мають великий досвід роботи в сфері технічного обслуговування та ремонту побутової техніки, а використання сучасного обладнання в поєднанні з якісними оригінальними запчастинами дозволяє відремонтувати мультиварку будь-якої складності в найкоротші терміни. Крім того, ми даємо офіційну гарантію на всі види послуг, що надаються і замінені комплектуючі.

Поломка мультиварок