Ремонт мультиварок в Харкові

Наші телефони:


(096)837-23-27
(099)190-39-35

Залиште заявку

Наша адреса:
м. Харьків, вул. Миколи Міхновського 10

Ми швидко відремонтуємо мультиварку і дамо гарантію!

За допомогою такого пристрою можна приготувати величезну кількість всіляких страв, що зберігають всі корисні властивості продуктів. Якщо вам потрібно відремонтувати мультиварку в Харкові, скористайтеся послугами нашого сервісного центру. Ми пропонуємо якісний, сучасний сервіс за найдоступнішими цінами.

причини несправностей

Безсумнівно, мультиварка є однією з найкорисніших і популярних кухонних приладів, проте, як і будь-яка інша електрична побутова техніка, вона чутлива до перепадів напруги в електричній мережі. В результаті такого ефекту найбільше страждає трубчастий електронагрівач і електронний модуль управління. В даному випадку ремонт мультиварки полягає в повній заміні вийшли з ладу деталей на нові. Важливу роль в терміні служби мультиварки грає догляд за внутрішньою поверхнею, використання тільки спеціальних пластикових або гумових лез.

Майстри нашого сервісного центру мають великий досвід роботи в сфері технічного обслуговування та ремонту побутової техніки, а використання сучасного обладнання в поєднанні з якісними оригінальними запчастинами дозволяє відремонтувати мультиварку будь-якої складності в найкоротші терміни. Крім того, ми даємо офіційну гарантію на всі види послуг, що надаються і замінені комплектуючі.

Поломка мультиварок

Ціни на ремонт мультиварки

Увага! У ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки та вартості запчастин для Вашої моделі мультиварки. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку
Найменування послуги Вартість
Замена крышки от 170 грн. Замовити
Замена чаши от 190 грн. Замовити
Замена термопредохранителя от 40 грн. Замовити
Ремонт блока управления мультиварки от 320 грн. Замовити
Замена датчика температуры от 180 грн. Замовити
Замена ТЭНа от 340 грн. Замовити
Замена реле от 180 грн. Замовити