Ремонт кондиціонерів Samsung в Харкові

Наші телефони:


(063)251-34-33
(099)190-39-35

Залиште заявку

Наша адреса:
м. Харьків, вул. Миколи Міхновського 10

Ціни на ремонт кондиціонер

Увага! У ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки та вартості запчастин для Вашої моделі Кондиціонер. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку
Найменування послуги Вартість
Выезд мастера БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (при выполнении ремонта) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (в случае отказа от ремонта) 100 грн. Замовити
Заправка фреоном от 450 грн. Замовити
Чистка, профилактика системы охлаждения от 280 грн. Замовити
Чистка дренажа от 250 грн. Замовити
Восстановление модуля управления от 500 грн. Замовити
Восстановление внутренних цепей от 280 грн. Замовити
Замета мотора-компрессора от 600 грн. Замовити

Полагодимо кондиціонер Samsung протягом доби - телефонуйте!

Обладнання ОВіК може зламатися в будь-який момент, а тому телефон сервісного центру з ремонту кондиціонерів Samsung краще мати під рукою до виходу з ладу однієї з деталей. Майстри сервісного центру «Ремонт 57» готові приїхати в Рогань, Москалевку, Салтівку, Новобудови та інші райони Харкова для ремонту кондиціонера Samsung в день застосування за доступною ціною.

Широкий спектр ремонтних робіт

Поломки кондиціонерів Samsung досить різноманітні, і наші співробітники здатні впоратися з будь-яким з них. У прайс-листі можна подивитися ціни на найпопулярніші послуги з ремонту: заміна вентиляторів зовнішнього або внутрішнього блоку, установка нового компресора або плати управління, ремонт кнопок або заправка системи фреоном.

Який би вид ремонту кондиціонерів Samsung ви не замовили, роботи будуть виконані протягом доби з моменту узгодження часу візиту фахівця. Наші майстри накопичили чималий досвід в області ремонту та обслуговування кондиціонерів Samsung, завдяки чому гарантується точність діагностики і якість послуг, що надаються. Ми працюємо як з побутовими моделями, так і з більш потужним обладнанням, яке встановлюється в офісах, магазинах, торгових центрах. Залиште заявку на сайті або зателефонуйте, щоб обговорити можливість ремонту конкретної моделі кондиціонера Samsung. Гарантія на надані послуги становить до 12 місяців.

Поломка кондиционера в ХарьковеПоломался кондиционер