Ремонт сушильних машин в Харкові

Наші телефони:


(096)837-23-27
(099)190-39-35

Залиште заявку

Наша адреса:
м. Харьків, вул. Миколи Міхновського 10

Необхідний терміновий ремонт сушильних машин - пропонуємо сервіс обслуговування на дому в Харкові

Ви помічали, що пристрій стало менш продуктивним, збої в роботі трапляються частіше? Наш сервісний центр в Харкові пропонує ремонт і технічне обслуговування сушильних машин в домашніх умовах - вигідна можливість продовжити термін служби вашого обладнання. Ми швидко проведемо діагностику прямо на місці, щоб відремонтувати або замінити несправні деталі всього за кілька годин - щонайбільше за добу ви гарантовано отримаєте 100% справне обладнання. Для обслуговування сушильних машин навіть не обов'язково брати в майстерню - зателефонувати менеджеру або оформити онлайн-заявку.

СК "Ремонт 57" - це термінова допомога майстра в будь-якому районі Харкова або передмістя, прийнятна вартість, оригінальні запчастини до сушилних машин від будь-якого виробника, а також гарантія на всі види послуг до 1 року.

Що може стати причиною поломки

Порушення правил експлуатації, скачки напруги в мережі, засмічення повітряних фільтрів. Всі ці фактори якщо не призводять до поломки сушильних машин, то однозначно прискорюють знос важливих вузлів і систем. Розглянемо найпоширеніші ситуації, коли обладнання потребує термінового ремонту. Найчастіше майстрам нашого сервісного центру доводиться міняти наступні складові:

  • Трубчастий електронагрівач;
  • барабан, D-майданчик, підшипники і сальники;
  • мотор і приводний ремінь;
  • конденсаційний насос;
  • датчик навантаження, температури і вологості;
  • повітряний фільтр і клапан;
  • система амортизації і демпферні пружини;
  • плата управління та інша електроніка.

Якщо несправний модуль не вдається відремонтувати, встановлюємо нові оригінальні запчастини. Іноді потрібна проста заміна деталей фітингів, кнопок дисплея і інтерфейсу, відновлення проводки і очищення фільтрів - такий ремонт сушильних машин обійдеться недорого.

Профілактика

Щоб знизити ризик поломки, майстри СК «Ремонт 57» також можуть подбати про профілактичне обслуговування сушильних машин. У цю послугу входить очищення шлангів, фільтрів і внутрішніх частин корпусу від пилу, різьблення, пуху або ворсу, перевірка прохідності повітропроводу, стану проводки і контактних клем. Експертна оцінка працездатності ключових систем і модулів є запорукою тривалої експлуатації обладнання. Запросити фахівця СК «Ремонт 57» провести діагностику сушильних машин в домашніх умовах.

Наші гарантії

Ми використовуємо тільки фірмові комплектуючі і якісні витратні матеріали, ніколи не кладемо б / у деталі, а головне - несемо повну відповідальність за результати ремонту. Коли обслуговування сушильних машин буде завершено, клієнт отримає не тільки талон на термін від 3 до 12 місяців, а й акт виконаних робіт / наданих послуг з особистим підписом майстра. Такий документ юридично підтверджує наші зобов'язання перед вами: в разі повторної поломки в обумовлений термін ми безкоштовно відремонтуємо обладнання. Деталі наведені у відповідному розділі.

Ремонт и обслуживание сушилок Поломалась сушилкаНеисправна сушилкаНеисправность сушильной машины

Ціни на ремонт Сушильна машина

Увага! У ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки та вартості запчастин для Вашої моделі Сушильна машина. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку
Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (під час ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (у разі відмови від ремонту) від 150 грн. Замовити
Ремонт модуля керування від 350 грн. Замовити
Ремонт плати індикації від 350 грн. Замовити
Заміна блоку сушіння від 400 грн. Замовити
Заміна ременя від 290 грн. Замовити
Заміна ТЕНу від 300 грн. Замовити
Заміна двигуна від 320 грн. Замовити
Заміна насосу від 320 грн. Замовити
Чищення зливу від 320 грн. Замовити