Ремонт і кондиціонування Дайкіна в Харкові

Наші телефони:


(063)251-34-33
(099)190-39-35

Залиште заявку

Наша адреса:
м. Харьків, вул. Миколи Міхновського 10

Ціни на ремонт Кондиціонери

Увага! У ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки та вартості запчастин для Вашої моделі Кондиціонер. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку
Найменування послуги Вартість
Выезд мастера БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (при выполнении ремонта) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (в случае отказа от ремонта) 100 грн. Замовити
Заправка фреоном от 450 грн. Замовити
Чистка, профилактика системы охлаждения от 280 грн. Замовити
Чистка дренажа от 250 грн. Замовити
Восстановление модуля управления от 500 грн. Замовити
Восстановление внутренних цепей от 280 грн. Замовити
Замета мотора-компрессора от 600 грн. Замовити

Швидко відремонтуйте будь-які моделі кондиціонерів Daikin!

Немає часу шукати сервісний центр з ремонту кондиціонерів Daikin в Харкові? Покличте майстра додому! Професіонали від СК «Ремонт 57» відремонтують кондиціонер «Дакклін» в день лікування і нададуть гарантію на термін до дванадцяти місяців!

Ремонт будь-якої складності у вашому домі

Коли відбуваються збої в експлуатації кліматичного обладнання, найголовніше завдання - знайти хорошого майстра, який зможе впоратися з ремонтом кондиціонера «Дайкін» швидко, але не на шкоду якості роботи. Наш сервісний центр зібрав фахівців, які добре розбираються в принципах роботи кондиціонерів і добре вивчили конструкцію моделей Daikin. Якщо ви помітили, що в приміщенні занадто жарко, з внутрішнього блоку капає вода або автозаключення відбувається занадто часто, викликайте і майстер полагодить обладнання в будь-якому районі Харкова.

Ми використовуємо тільки фірмові запчастини, щоб після заміни зламаних деталей обладнання працювало бездоганно. Заміна мотора, заправка системи холодоагентом, установка нових датчиків або регулювання повністю відновлять втрачену функціональність. Не варто страждати від спеки або холоду, коли ціни на ремонт кондиціонерів Daikin настільки доступні. Контакт!

Поломка кондиционера Daikin Поломался кондиционер Daikin