Ремонт кондиціонерів Panasonic в Харкові

Наші телефони:


(063)251-34-33
(099)190-39-35

Залиште заявку

Наша адреса:
м. Харьків, вул. Миколи Міхновського 10

Ціни на ремонт Кондиціонери

Увага! У ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки та вартості запчастин для Вашої моделі Кондиціонер. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку
Найменування послуги Вартість
Выезд мастера БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (при выполнении ремонта) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (в случае отказа от ремонта) 100 грн. Замовити
Заправка фреоном от 450 грн. Замовити
Чистка, профилактика системы охлаждения от 280 грн. Замовити
Чистка дренажа от 250 грн. Замовити
Восстановление модуля управления от 500 грн. Замовити
Восстановление внутренних цепей от 280 грн. Замовити
Замета мотора-компрессора от 600 грн. Замовити

Якісно і швидко – ремонт кондиціонерів Panasonic в Харкові!

Не всі жителі Харкова знають, куди звернутися про ремонт кондиціонерів Panasonic. Якщо потрібно провести сезонне технічне обслуговування, встановити додатковий зимовий комплект або відремонтувати кондиціонер Panasonic, майстер швидко впорається з поставленим завданням. Скільки коштують різні види послуг з ремонту, ви можете уточнити в прайс-листі, розміщеному на нашому сайті.

Професійний підхід до ремонту

Для того щоб кондиціонер Panasonic повністю відновив свої функції, при його ремонті використовуються тільки оригінальні нові запчастини. За рахунок їх установки збільшується термін служби кліматичних технологій. Наші майстри дотримуються ще одного важливого правила: навіть якщо все в порядку, а дзвінок пов'язаний з профілактикою перед літнім або зимовим сезоном, діагностика обов'язкова. Вчасно виявивши поломку, можна уникнути серйозних наслідків і мінімізувати витрати на ремонт кондиціонера Panasonic.

Жителі Харкова і передмістя, які хоча б раз зверталися в наш сервісний центр, знову запрошують майстрів з «Ремонту 57». Ми готові ремонтувати будь-які моделі кондиціонерів Panasonic, а після усунення несправностей надаємо гарантію до дванадцяти місяців. Повторні поломки протягом гарантійного терміну усуваються безкоштовно.

Поломка кондиционера Panasonic  Поломался кондиционер Panasonic