Заміна фільтра кондиціонера в Харкові

Наші телефони:


(096)837-23-27
(099)190-39-35

Залиште заявку

Наша адреса:
м. Харьків, вул. Миколи Міхновського 10

Ціни на ремонт Фільтр

Увага! У ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки та вартості запчастин для Вашої моделі Фільтр . На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку
Найменування послуги Вартість
Выезд мастера БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (при выполнении ремонта) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (в случае отказа от ремонта) 100 грн. Замовити
Замена фильтра от 300 грн. Замовити

Чи закінчився термін дії фільтра в кондиціонері? Зв'яжіться з нами, ми замінимо

Регулярне профілактичне обслуговування кондиціонера допомагає продовжити термін його служби. Особливо важливо замінити фільтри, адже саме від них залежить якість і чистота повітря у вашій квартирі. Якщо вчасно не провести цю роботу, в приміщення потрапляють всі шкідливі домішки і пил з вулиці.

Щоб змінити фільтр кондиціонера, майстру сервісного центру «Ремонт 57» не знадобиться багато часу. Наші співробітники їдуть в усі райони Харкова і передмістя щодня з 9.00 до 21.00, тому ви можете замовити профілактичне обслуговування кондиціонера в будь-який день тижня в зручний для вас час.

Вартість послуги

На вартість заміни фільтра в кондиціонері впливає кілька факторів - тип блоку фільтрації (адсорбентний, плазмовий, електростатичний, ультрафіолетовий, фотокаталітичний), марка і модель обладнання, його загальний стан. Точну ціну майстер зможе підказати після діагностики кліматичного приладу. А приблизні ціни можна знайти прямо зараз в прайс-листі, який розміщений на сайті. Вартість послуг майстерні «Ремонт 57» на порядок нижче, ніж у більшості конкурентів, і не залежить від терміновості ремонту. Діагностичні послуги для наших клієнтів також безкоштовні.

Співробітники сервісного центру встановлюють тільки оригінальні фільтри, які відповідають марці та моделі вашого кондиціонера. Це гарантує тривалий термін служби і якісне очищення повітря у вашій квартирі.

Замена фильтра Отремонтировать кондиционер недорого