Ремонт кондиціонерів Ballu в Харкові

Наші телефони:


(063)251-34-33
(099)190-39-35

Залиште заявку

Наша адреса:
м. Харьків, вул. Миколи Міхновського 10

Ціни на ремонт Кондиціонери

Увага! У ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки та вартості запчастин для Вашої моделі Кондиціонер. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку
Найменування послуги Вартість
Выезд мастера БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (при выполнении ремонта) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (в случае отказа от ремонта) 100 грн. Замовити
Заправка фреоном от 450 грн. Замовити
Чистка, профилактика системы охлаждения от 280 грн. Замовити
Чистка дренажа от 250 грн. Замовити
Восстановление модуля управления от 500 грн. Замовити
Восстановление внутренних цепей от 280 грн. Замовити
Замета мотора-компрессора от 600 грн. Замовити

Якісний сервіс кондиціонерів Ballu – майстер прийде вже сьогодні!

Шукаєте хорошого фахівця для ремонту вашого кондиціонера Ballu вдома або в офісі? Майстри з сервісного центру «Ремонт 57» гарантують високу якість обслуговування і ремонту кондиціонерів Balu у всіх районах Харкова. Прийнятні ціни, термінове обслуговування без націнок і робота без вихідних - вагомі аргументи на користь співпраці.

Усунемо будь-які несправності

Незважаючи на надійність кондиціонерів Ballu, деякі деталі з часом виходять з ладу і потребують заміни. Якщо ви хочете полагодити кондиціонер Balla або провести його профілактичне обслуговування, важливо використовувати оригінальні компоненти. Майстри з нашого сервісного центру встановлюють тільки фірмові запчастини, тому ви зможете довго насолоджуватися комфортним кліматом вдома або в офісі.

Відмінна підготовка дозволяє нашим майстрам ремонтувати кондиціонери Ballu будь-якого рівня складності, від заміни датчиків або кнопок до усунення протікання і заправки системи холодоагентом. Ціни можна подивитися в прайс-листі.

Всі роботи проводяться на совість, а доказом високої якості обслуговування є тривала (до 12 місяців) гарантія після ремонту. Подати заявку можна онлайн або по телефону. Будемо раді привести в порядок ваше кліматичне обладнання!

Поломка кондиционера Ballu Поломался кондиционер Ballu