Ремонт кондиціонерів Gree в Харкові

Наші телефони:


(063)251-34-33
(099)190-39-35

Залиште заявку

Наша адреса:
м. Харьків, вул. Миколи Міхновського 10

Ціни на ремонт Кондиціонери

Увага! У ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки та вартості запчастин для Вашої моделі Кондиціонер. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку
Найменування послуги Вартість
Выезд мастера БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (при выполнении ремонта) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (в случае отказа от ремонта) 100 грн. Замовити
Заправка фреоном от 450 грн. Замовити
Чистка, профилактика системы охлаждения от 280 грн. Замовити
Чистка дренажа от 250 грн. Замовити
Восстановление модуля управления от 500 грн. Замовити
Восстановление внутренних цепей от 280 грн. Замовити
Замета мотора-компрессора от 600 грн. Замовити

Потрібно відремонтувати кондиціонер Gree в домашніх умовах - наш майстер зможе відремонтувати будь-яку модель за добу

Таке обладнання відноситься до категорії обладнання кондиціонера економ-класу, тому власнику варто приділити особливу увагу профілактичному обслуговуванню. Заявки на ремонт кондиціонерів Gree приходять в наш сервісний центр досить часто, причини несправності найрізноманітніші - від заводських дефектів до зносу комплектуючих. Вирішити проблему допоможуть наші досвідчені майстри прямо вдома: спробують відремонтувати несправну деталь, а якщо такої можливості немає, то замінять їх новими оригінальними запчастинами. Ми ніколи не використовуємо вживані компоненти.

Правильний догляд - запорука тривалої експлуатації

Бюджетне обладнання від цього китайського виробника добре справляється зі своїми функціями, але тільки за умови регулярного обслуговування. Якщо вчасно не почистити фільтри або дренажну систему, не заправляти фреон і не перевіряти стан випарника, мотор-компресор кондиціонера Gree почне працювати на знос. Ресурс деталі невеликий, тому ваше обладнання дуже скоро потребуватиме капітального ремонту.

Що ми пропонуємо

Професійне обслуговування в будь-якому районі Харкова або передмісті, а також допомога майстра для жителів області. Спеціаліст сервісного центру «Ремонт 57» приїде за запитом прямо в день його подачі на ремонт кондиціонера Gree всього за добу. Йдеться про заміну електронних компонентів, компресора, модулів внутрішнього або зовнішнього блоку. Прибирання, заправка і вирішення інших другорядних завдань займе набагато менше часу. Клієнти сервісу отримують гарантійний талон на термін до 1 року і акт виконаної роботи з підписом майстра. Наш менеджер знає деталі - зв'яжіться з ним онлайн або по телефону.

Поломка кондиционера Gree Поломался кондиционер Gree