Ремонт хлібопічок в Харкові

Наші телефони:


(096)837-23-27
(099)190-39-35

Залиште заявку

Наша адреса:
м. Харьків, вул. Миколи Міхновського 10

Ми відремонтуємо вашу хлібопічку і дамо гарантію!

Деякі господині люблять готувати випічку в домашніх умовах, а поломка призначеного для цього обладнання стає причиною порушення планів. Сервісний центр «Ремонт 57» швидко і якісно вирішить цю проблему, відремонтувавши хлібні печі будь-якої моделі. Для того щоб викликати фахівця, ви можете скористатися зручною формою зворотного зв'язку на нашому сайті або зателефонувати менеджеру. Замовлення буде прийнято оперативно, і ви зможете розраховувати на ремонт хлібопічки в домашніх умовах в той же день. Майстер прийде до вас строго в обумовлений час.

Як вигідно відремонтувати хлібопічку

Ремонт домашньої техніки - складна і відповідальна робота, тому не рекомендується самостійно займатися її реалізацією. Потрібна висока кваліфікація і великий досвід усунення різноманітних несправностей.

Якщо ви ще не визначилися, де полагодити хлібопічку в Харкові, зверніть увагу на наші вигідні пропозиції. Замовляючи ремонт агрегату в нашому сервісному центрі, ви можете розраховувати на високу якість обслуговування і доступні ціни. Робота проводиться з використанням сучасного діагностичного обладнання і з використанням тільки оригінальних компонентів. Такий підхід забезпечує високу швидкість ремонту. Послуги надаються з гарантією, і фахівець дасть вам цінні рекомендації по правильній експлуатації обладнання.

Ремонт хлебопечекПоломка хлебопечки

Ціни на ремонт хлібопічка

Увага! У ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки та вартості запчастин для Вашої моделі хлібопічки. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку
Найменування послуги Вартість
Замена сальников ведра хлебопечки от 180 грн. Замовити
Замена ремней от 120 грн. Замовити
Замена втулок от 80 грн. Замовити
Ремонт ведра от 150 грн. Замовити
Ремонт двигателя от 300 грн. Замовити