Ремонт загальних кондиціонерів в Харкові

Наші телефони:


(063)251-34-33
(099)190-39-35

Залиште заявку

Наша адреса:
м. Харьків, вул. Миколи Міхновського 10

Ціни на ремонт Кондиціонери

Увага! У ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки та вартості запчастин для Вашої моделі Кондиціонер. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку
Найменування послуги Вартість
Выезд мастера БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (при выполнении ремонта) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (в случае отказа от ремонта) 100 грн. Замовити
Заправка фреоном от 450 грн. Замовити
Чистка, профилактика системы охлаждения от 280 грн. Замовити
Чистка дренажа от 250 грн. Замовити
Восстановление модуля управления от 500 грн. Замовити
Восстановление внутренних цепей от 280 грн. Замовити
Замета мотора-компрессора от 600 грн. Замовити

Полагодьте загальний кондиціонер швидко і недорого!

Тим, хто звик користуватися кондиціонером General Climate, варто заздалегідь подбати про те, щоб знайти майстра для його ремонту та обслуговування, адже не прийнято довіряти фірмове обладнання першій особі, з якою ви зустрінетеся. Загальні кондиціонери з промислової серії часто встановлюються в торгових залах, ресторанах, готелях, тому їх обслуговування повинно здійснюватися строго за графіком. Фахівці сервісного центру «Ремонт 57» гарантують високу якість запчастин, що використовуються для заміни, і надають повний комплекс послуг з ремонту.

Наскільки дорогий ремонт?

Поломки загальних кондиціонерів усуваються заміною деталей, тому ціна ремонту багато в чому залежить від вартості комплектуючих. Однак є винятки: одна з досить дорогих операцій - усунення витоку і заправка системи холодоагентом. Але заміна кнопок або сезонне обслуговування кондиціонера General не зашкодить вашому бюджету.

Якщо ви хочете заздалегідь переконатися в тому, що послуги будуть надаватися якісно, а ціни на них не завищені, читайте відгуки наших клієнтів. Вони краще будь-якої реклами переконають вас в тому, що ми пропонуємо вигідні умови для тих, хто хоче ремонтувати або обслуговувати загальні кондиціонери в Харкові. Тарифи ви можете дізнатися в нашому прайс-листі.

Ремонт и обслуживание кондиционеров General Поломался кондиционер General