Заміна модуля управління кондиціонером в Харкові

Наші телефони:


(063)251-34-33
(099)190-39-35

Залиште заявку

Наша адреса:
м. Харьків, вул. Миколи Міхновського 10

Ціни на ремонт модуль управління

Увага! У ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки та вартості запчастин для Вашої моделі модуль управління. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку
Найменування послуги Вартість
Выезд мастера БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (при выполнении ремонта) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (в случае отказа от ремонта) 100 грн. Замовити
Восстановление модуля управления от 500 грн. Замовити

Ми замінимо плату управління кондиціонером в день нанесення!

Без контролю будь-яке обладнання стає всього лише набором деталей, а тому ремонт модуля кондиціонера є однією з найпопулярніших операцій, і користувачі викликають майстра відразу після поломки. Жителі Харкова вважають за краще довірити заміну плати кондиціонера фахівцям сервісного центру «Ремонт 57». Ремонт проводиться з використанням тільки нових оригінальних деталей. Ми займаємося обладнанням будь-яких виробників!

Чи можна виправити це самостійно?

Ремонт дошок кондиціонування - це не операція, яку слід виконувати своїми руками. Як мінімум три фактори можуть перешкодити починаючому ремонтнику. По-перше, це відсутність запчастин. Не завжди вдається швидко знайти потрібну складову для тієї чи іншої моделі. Друга перешкода - відсутність досвіду в діагностиці і ремонті кондиціонерів. Новачок завжди може пропустити важливі ознаки несправності, а значить, поломку через деякий час можна повторити. Третій фактор - завищення рівня володіння інструментами. Ви ризикуєте розібрати кондиціонер і не доведеться його збирати заново. Чи варто витрачати час і сили, якщо всього за п'ять хвилин можна подати заявку на професійний ремонт плати управління, який буде виконаний протягом доби?

Відновити або замінити, ось у чому питання

Замість відновлення плати управління можна замінити модуль кондиціонера. Що вигідніше? Якщо розглядати не поточний момент, а перспективи, то краще вибрати другий варіант. Справа в тому, що навіть при успішній реставрації побутової дошки кондиціонера майстер не може гарантувати, що на ній не вигорить інша траса. Деталь, яка одного разу провалилася, може зробити це знову.

Єдиним аргументом на користь ремонту, а не заміни зборів побутових кондиціонерів, є менша вартість послуги. Але врахуйте, що ви багато втратите в часі (повторна пайка не проводиться за дві хвилини, на відміну від установки нової деталі). А головне, ніхто не може гарантувати, що відновлений модуль буде працювати тривалий час. Нова оригінальна плата кондиціонера, встановлена нашими фахівцями, має нульовий знос, тому здатна не тільки відновити нормальну роботу обладнання, але і збільшити його загальний термін служби. Не випадково виробник дає гарантію на оригінальні запчастини.

У нашому сервісному центрі також є традиція надавати тривалу (до року) гарантію на ремонт кондиціонерів із заміною плати управління. Отримати відповідний документ можна відразу після завершення робіт.

Ремонт кондиционераОтремонтировать кондиционер  недорого