Ремонт пральних машин Самсунг в Харкові

Наші телефони:


(063)251-34-33
(099)190-39-35

Залиште заявку

Наша адреса:
м. Харьків, вул. Миколи Міхновського 10

Ціни на ремонт пральні машини

Увага! У ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки та вартості запчастин для Вашої моделі пра́льна маши́на. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку
Найменування послуги Вартість
Выезд мастера БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (при выполнении ремонта) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (в случае отказа от ремонта) от 100 грн. Замовити
Выезд мастера в пригород 150 грн. Замовити
Замена ТЭНа (водонагревателя) от 260 грн. Замовити
Ремонт модуля управления (платы) от 450 грн. Замовити
Замена блока подшипников от 600 грн. Замовити
Установка нового барабана от 800 грн. Замовити
Замена сливного насоса (помпы) от 350 грн. Замовити
Ремонт/замена люка (дверцы) от 290 грн. Замовити
Замена приводного ремня от 220 грн. Замовити
Ремонт двигателя от 300 грн. Замовити
Замена манжеты от 300 грн. Замовити
Замена шлангов и патрубков от 110 грн. Замовити
Установка новых амортизаторов от 180 грн. Замовити
Замена сальника от 150 грн. Замовити
Замена щеток на двигателе от 120 грн. Замовити
Замена клапанов от 180 грн. Замовити

Відремонтуйте машину Samsung з гарантією

На технічний стан прального обладнання впливає безліч факторів: якість води і порошку, дотримання користувачем правил експлуатації, грамотність установки. Навіть надійні і довговічні пральні машини Samsung (Samsung) періодично виходять з ладу через знос деталей і поломки комплектуючих, їх ремонт - одна з популярних послуг нашого сервісного центру. У нас є сучасне діагностичне обладнання та оригінальні запчастини, тому у нас є можливість якісно виконати ремонт і надати довгострокову гарантію на всі види робіт. Ремонт пральних машин Samsung наші фахівці виконують вдома у клієнта, ви можете викликати майстра в будь-який район Харкова і населених пунктів Харківської області. Залежно від складності поломки ремонт займе від 15 хвилин до 24 годин.

Типові несправності пральних машин Самсунг

Сучасна техніка не тільки справляється з основними функціями, але і має безліч корисних опцій, до яких відноситься і самостійна діагностика. Деякі агрегати оснащені спеціальними індикаторами, які сповіщають про виникнення помилки. Не всі збої в роботі пральної машини Самсунг (Samsung) користувач може усунути самостійно, в більшості випадків потрібен кваліфікований ремонт. Звертатися в сервісний центр необхідно, якщо підрозділ:

  • не зливає воду (пошкоджений або засмічений зливний шланг);
  • не включається (проблеми з двигуном, блоком живлення, реле);
  • не закривається (люк деформується, дверцята лягає нещільно, модуль управління не працює);
  • не нагріває воду (несправний трубчастий електронагрівач);
  • протікання (герметичність бака порушена).

Ремонтником бажано викликати додому, якщо пральна машина Самсунг вібрує в процесі експлуатації, видає нехарактерні звуки і зрушення. Перераховані ознаки свідчать про поломку амортизаторів, їх слід замінити, щоб вузли агрегату не зношувалися завчасно.

Переваги обслуговування в сервісному центрі «Ремонт 57»

Якщо установка для прання білизни та одягу перестала справлятися з основними функціями - не нагріває воду, не стискає, не відбілює плями, це слід показати майстру. Жителі Харкова і області не можуть обтяжувати себе доставкою пральної машини Самсунг в майстерню, наш сервісний центр пропонує викликати ремонтного фахівця додому і значно заощадити час і кошти. Гарантія на термін від трьох місяців до року є підтвердженням того, що до ремонту ми підходимо професійно і відповідально. Більш детальну інформацію про умови співпраці можна отримати у менеджера.

Диагностика и ремонт стиральной машины СамсунгРемонт бытовой техникиНеполадки стиральных машин SamsungНеполадки стиральных машин Samsung