Ремонт пральних машин AEG в Харкові

Наші телефони:


(063)251-34-33
(099)190-39-35

Залиште заявку

Наша адреса:
м. Харьків, вул. Миколи Міхновського 10

Ціни на ремонт пральні машини

Увага! У ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки та вартості запчастин для Вашої моделі пра́льна маши́на. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку
Найменування послуги Вартість
Выезд мастера БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (при выполнении ремонта) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (в случае отказа от ремонта) от 100 грн. Замовити
Выезд мастера в пригород 150 грн. Замовити
Замена ТЭНа (водонагревателя) от 320 грн. Замовити
Ремонт модуля управления (платы) от 450 грн. Замовити
Замена блока подшипников от 750 грн. Замовити
Установка нового барабана от 900 грн. Замовити
Замена сливного насоса (помпы) от 430 грн. Замовити
Ремонт/замена люка (дверцы) от 320 грн. Замовити
Замена приводного ремня от 220 грн. Замовити
Ремонт двигателя от 300 грн. Замовити
Замена манжеты от 350 грн. Замовити
Замена шлангов и патрубков от 130 грн. Замовити
Установка новых амортизаторов от 210 грн. Замовити
Замена сальника от 150 грн Замовити
Замена щеток на двигателе от 120 грн. Замовити
Замена клапанов от 180 грн Замовити

Ремонт пральних машин AEG

Приводів для хвилювання в разі поломок побутової техніки бути не може, якщо є до кого звернутися за допомогою. Багато жителів Харкова вже знають, що замовити професійний ремонт пральних машин AEG та інших домашніх електричних приладів за доступною ціною можна вдома в нашому сервісному центрі. Це неважко зробити. Досить зв'язатися з нашими менеджерами по телефону або за допомогою форми зворотного зв'язку на сайті. Незабаром вам зателефонують і запропонують відремонтувати пральну машину AEG (AEG) будинку. Навіщо брати в майстерню важке, негабаритне обладнання? Зв'яжіться з нами!

Сервіс пральних машин AEG (AEG)

У нашому сервісному центрі працюють досвідчені фахівці, які вже більше року займаються пральним обладнанням цієї марки. Спеціальне обладнання та професійні інструменти дозволяють їм витрачати від 15 хвилин до 24 годин (не більше) на ремонт пральних машин AEG. Це досягається завдяки правильному підходу, коли перед ремонтом приладу майстер виконує діагностику його деталей і вузлів. При необхідності він може замінити будь-яку запчастину на оригінальну. Всі комплектуючі найвищої якості завжди знаходяться на нашому складі.

Відремонтувати пральну машину AEG можна швидко ще й тому, що майстер приймає заявку і їде за вказаною адресою в день оформлення замовлення. Працюючи з нами, ви не будете довго чекати своєї черги.

Технічне обслуговування вашої пральної машини AEG буде виконано в строго обумовлені терміни. Всі виконані роботи і встановлені комплектуючі забезпечені гарантією якості. Після усунення проблеми фахівець дасть вам консультацію щодо правильної роботи обладнання. Це допоможе вам заощадити кошти в майбутньому, уникнувши зайвого ремонту пральної машини AEG.

Вигідна вартість обслуговування обладнання

Ми пропонуємо привабливі ціни на усунення несправностей побутової техніки. У нашому сервісному центрі в Харкові ви можете недорого відремонтувати пральну машину AEG (AEG). Обслуговуємо жителів всіх районів міста - дзвінок майстра безкоштовний.

Спеціаліст відремонтує пральну машину AEG в домашніх умовах швидко і якісно. Крім того, він запропонує провести планове технічне обслуговування обладнання, щоб уникнути поломок в майбутньому. Довіривши нам своє домашнє електрообладнання, ви значно продовжите термін служби приладів. Зв'яжіться з нами, чекаємо ваших замовлень!

Ремонт стиральных машин AEG (АЕГ) в ХарьковеРемонт стиральной машины AEG на домуОбслуживание стиральных машин AEG