Ремонт пральних машин Атлант в Харкові

Наші телефони:


(063)251-34-33
(099)190-39-35

Залиште заявку

Наша адреса:
м. Харьків, вул. Миколи Міхновського 10

Ціни на ремонт пральні машини

Увага! У ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки та вартості запчастин для Вашої моделі пра́льна маши́на. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку
Найменування послуги Вартість
Выезд мастера БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (при выполнении ремонта) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (в случае отказа от ремонта) от 100 грн. Замовити
Выезд мастера в пригород 150 грн. Замовити
Замена ТЭНа (водонагревателя) от 260 грн. Замовити
Ремонт модуля управления (платы) от 450 грн. Замовити
Замена блока подшипников от 600 грн. Замовити
Установка нового барабана от 800 грн. Замовити
Замена сливного насоса (помпы) от 350 грн. Замовити
Ремонт/замена люка (дверцы) от 290 грн. Замовити
Замена приводного ремня от 220 грн. Замовити
Ремонт двигателя от 300 грн. Замовити
Замена манжеты от 300 грн. Замовити
Замена шлангов и патрубков от 110 грн. Замовити
Установка новых амортизаторов от 200 грн. Замовити
Замена сальника от 150 грн. Замовити
Замена щеток на двигателе от 120 грн. Замовити
Замена клапанов от 180 грн. Замовити

Ремонт пральних машин Атлант

Затягувати з усуненням навіть самої незначної поломки обладнання для прання білизни немає сенсу - несправність може привести і до інших проблем. Ремонт пральних машин «Атлант» (Атлант) в домашніх умовах - недорога послуга від нашого сервісного центру для всіх жителів Харкова і передмість. Професіоналізм наших співробітників дозволить поставити техніку на ноги в найкоротші терміни. Залежно від типу поломки ремонт пральної машини «Атлант» може зайняти від 15 хвилин до 24 годин - не більше. Замовити безкоштовний дзвінок майстру можна на нашому сайті.

Як відремонтувати пральну машину «Атлант»

Заповнивши невелику форму заявки на нашому сайті із зазначенням вашого контактного номера телефону, Вам залишається тільки дочекатися дзвінка нашого менеджера. Він передзвонить вам в найкоротші терміни і оформить замовлення на ремонт пральної машини «Атлант» в домашніх умовах. Після цього заявка передається фахівцеві, який в той же день прийде за вказаною адресою для усунення несправності вашого агрегату.

Сервіс пральних машин «Атлант» (Атлант) включає в себе діагностику обладнання для виявлення причин несправностей. Фахівці сервісного центру «Ремонт 57» в своєму розпорядженні мають все необхідне обладнання для виконання даної процедури. Діагностика показує, який саме вузол або деталь викликали проблему. Завдяки такому підходу до ремонту пральних машин «Атлант» значно економиться час на обслуговування обладнання і повністю виключаються помилки при експлуатації.

Якщо усунення несправностей вимагає заміни компонента, це не спричинить за собою збільшення часу на відновлення функціональності агрегату. На нашому складі завжди є оригінальні запчастини, установка яких продовжить термін служби вашого обладнання на довгі роки. Ремонт пральної машини «Атлант» здійснює досвідчений фахівець. На роботу надається гарантія.

Додаткові переваги роботи з СК «Ремонт 57»

Ремонт пральних машин Атлант в Харкові можна замовити за вигідною ціною у нас, не виходячи з власної квартири. Зручний сервіс на нашому сайті дозволяє оформити замовлення за пару хвилин. Вам не потрібно везти в майстерню важке і громіздке обладнання - майстер пральних машин «Атлант» приїде до вас сам і виконає ремонт швидко і якісно.

Крім того, фахівець дасть цінні рекомендації по правильній експлуатації обладнання, щоб уникнути зайвих поломок в подальшому. Також майстер запропонує свої послуги з планового обслуговування обладнання. Довговічність обладнання багато в чому залежить від своєчасної профілактики.

Ремонт стиральных машин AtlantОсновные причины возникновения поломок стиральных машинОбслуживание стиральных машин на домуОбслуживание стиральных машин на дому