Ремонт пральних машин LG в Харкові

Наші телефони:


(063)251-34-33
(099)190-39-35

Залиште заявку

Наша адреса:
м. Харьків, вул. Миколи Міхновського 10

Ціни на ремонт пральні машини

Увага! У ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки та вартості запчастин для Вашої моделі пра́льна маши́на. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку
Найменування послуги Вартість
Выезд мастера БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (при выполнении ремонта) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (в случае отказа от ремонта) от 100 грн. Замовити
Выезд мастера в пригород 150 грн. Замовити
Замена ТЭНа (водонагревателя) от 260 грн. Замовити
Ремонт модуля управления (платы) от 450 грн. Замовити
Замена блока подшипников от 600 грн. Замовити
Установка нового барабана от 800 грн. Замовити
Замена сливного насоса (помпы) от 350 грн. Замовити
Ремонт/замена люка (дверцы) от 290 грн. Замовити
Замена приводного ремня от 220 грн. Замовити
Ремонт двигателя от 300 грн. Замовити
Замена манжеты от 300 грн. Замовити
Замена шлангов и патрубков от 110 грн. Замовити
Установка новых амортизаторов от 180 грн. Замовити
Замена сальника от 150 грн. Замовити
Замена щеток на двигателе от 120 грн. Замовити
Замена клапанов от 180 грн. Замовити

Ми відремонтуємо вашу машину «LG» і дамо гарантію!

У разі виникнення скарг на експлуатацію обладнання для прання білизни не варто соромитися викликати фахівця. Якщо вам потрібен швидкий і якісний ремонт пральних машин LG (Lgi) в Харкові, його можна замовити на нашому сайті. Використовуючи зручну форму виклику майстра, можна розраховувати на його прихід в день подачі заявки. Ми ремонтуємо пральні машини LG вдома у замовника за вигідною для клієнта ціною, вартість виклику фахівця безкоштовна. Ознайомитися з приблизними цінами на обслуговування мийних агрегатів ви можете на нашому сайті.

Обслуговування пральної машини LG

Будь-яка сучасна велика побутова техніка - це пристрої, які управляються електронікою. Крім того, обладнання має безліч складних механічних компонентів, з'єднаних між собою. Відповідно, поломка одного з вузлів може привести до виходу з ладу іншого. Крім того, агрегати єдиного виробника мають свої конструктивні особливості. Пральна машина LG в цьому сенсі не є винятком, а її ремонт вимагає особливих знань і досвіду саме з цією моделлю.

Наш сервісний центр має в своєму розпорядженні кваліфікованих фахівців, які вже не перший рік займаються усуненням несправностей обладнання для прання одягу будь-яких марок і модифікацій. Перед ремонтом пральної машини LG майстер проводить діагностику пристрою. Такий підхід є найбільш виправданим і правильним з будь-якої точки зору, адже один і той же зовнішній фактор може бути результатом декількох можливих причин. Для того щоб точно виявити агрегат або деталь, які призвели до несправності, ремонтник пральних машин LG проводить діагностику. Помилки абсолютно виключені, а час на ремонт значно економиться.

Де можна вигідно відремонтувати пральну машину LG

Умови вигідної співпраці з нашим сервісним центром не обмежуються лише доступною вартістю усунення несправностей побутової техніки. Ми проводимо ремонт пральних машин LG в Харкові в домашніх умовах з поломками будь-якої складності в найкоротші терміни. Для усунення проблем фахівцеві потрібно від 15 хвилин до 24 годин, в залежності від ступеня несправності. На роботу надається гарантія. Після виконання сервісного ремонту пральної машини LG майстер запропонує наші послуги з планового обслуговування обладнання для запобігання поломок в майбутньому. Крім того, він дасть вам цінні поради по експлуатації обладнання.

Ремонт бытовой техники в сервисном центреОтремонтировать стиральную машину LGКачественный ремонт стиральной машины LGСвоевременный ремонт стиральной машины LG