Ремонт пральних машин Candy в Харкові

Наші телефони:


(063)251-34-33
(099)190-39-35

Залиште заявку

Наша адреса:
м. Харьків, вул. Миколи Міхновського 10

Ціни на ремонт пральні машини

Увага! У ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки та вартості запчастин для Вашої моделі пра́льна маши́на. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку
Найменування послуги Вартість
Выезд мастера БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (при выполнении ремонта) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (в случае отказа от ремонта) от 100 грн. Замовити
Выезд мастера в пригород 150 грн. Замовити
Замена ТЭНа (водонагревателя) от 350 грн. Замовити
Ремонт модуля управления (платы) от 480 грн. Замовити
Замена блока подшипников от 750 грн. Замовити
Установка нового барабана от 980 грн. Замовити
Замена сливного насоса (помпы) от 450 грн. Замовити
Ремонт/замена люка (дверцы) от 320 грн. Замовити
Замена приводного ремня от 250 грн. Замовити
Ремонт двигателя от 370 грн. Замовити
Замена манжеты от 350 грн. Замовити
Замена шлангов и патрубков от 180 грн. Замовити
Установка новых амортизаторов от 230 грн. Замовити
Замена сальника от 190 грн. Замовити
Замена щеток на двигателе от 150 грн. Замовити
Замена клапанов от 200 грн. Замовити

Чому варто назвати нашого господаря?

Побутова техніка, що випускається цією маркою, широко відома вітчизняному споживачеві. Наш сервісний центр пропонує провести якісне технічне обслуговування і ремонт пральних машин Candy (Канді) в Харкові за найвигіднішими цінами.

Пральна машина стала такою ж невід'ємною частиною побуту, як холодильник, телевізор або електроплита. Тому будь-які несправності в роботі або поломка можуть створити значний дискомфорт будь-якій сучасній господині.

Основні проблеми пральних машин Candy

Як і у будь-якої іншої сучасної побутової техніки, проблеми можуть бути механічними та електронними. Найчастіше власники пральних машин Candy звертаються в сервісний центр з наступними проблемами:

  • машина не включається;
  • не зливає воду;
  • не нагріває воду;
  • протікання;
  • барабан не обертається.

Причиною того, що машина не включається, може бути коротке замикання, викликане попаданням води на електронні компоненти, а також різкими стрибками і перепадами напруги, що не рідкість в багатоквартирних будинках. Щоб уникнути подібних неприємностей, рекомендується придбати якісний стабілізатор напруги.

Засмічення в трубах і фільтрах - основна причина, по якій автомобіль не зливає воду. Зазвичай такі засмічення являють собою скупчення дрібних предметів, гудзиків, монет, а також повстяних, вовняних ниток і частинок накипу.

Найголовнішим винуватцем, який може зажадати ремонту пральної машини Candy, є накип. Якість домашньої водопровідної води залишає бажати кращого. Всілякі домішки, солі і важкі метали осідають нальотом на внутрішніх поверхнях і трубчастим електронагрівачем, що призводить до їх передчасного виходу з ладу.

Також одним з найбільш вразливих місць пральних машин Candy є підшипник барабана і приводний ремінь. Через механічний знос вони вимагають заміни через 5-7 років експлуатації.

Якісний ремонт в сервісному центрі «Ремонт 57»

Наші майстри проведуть комплексну діагностику несправності, гарантовано виявлять і усунуть поломку в найкоротші терміни. Для того щоб виконати якісний ремонт пральних машин Candy в Харкові, ми використовуємо тільки оригінальні запчастини та комплектуючі, а також професійне обладнання та інструменти. Вартість робіт розраховується індивідуально, в залежності від складності ремонту і ціни на нові запчастини. Крім того, ми надаємо офіційну гарантію на всі види виконуваних робіт.

Ремонт стиральной машины CandyПрофессиональный ремонт стиралкиРемонт бытовой техники с гарантиейРемонт техники с гарантией