Ремонт пральних машин Зануссі в Харкові

Наші телефони:


(063)251-34-33
(099)190-39-35

Залиште заявку

Наша адреса:
м. Харьків, вул. Миколи Міхновського 10

Ціни на ремонт пральні машини

Увага! У ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки та вартості запчастин для Вашої моделі пра́льна маши́на. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку
Найменування послуги Вартість
Выезд мастера БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (при выполнении ремонта) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (в случае отказа от ремонта) от 100 грн. Замовити
Выезд мастера в пригород 150 грн. Замовити
Замена ТЭНа (водонагревателя) от 260 грн. Замовити
Ремонт модуля управления (платы) от 450 грн. Замовити
Замена блока подшипников от 720 грн. Замовити
Установка нового барабана от 920 грн. Замовити
Замена сливного насоса (помпы) от 350 грн. Замовити
Ремонт/замена люка (дверцы) от 290 грн. Замовити
Замена приводного ремня от 220 грн. Замовити
Ремонт двигателя от 300 грн. Замовити
Замена манжеты от 320 грн. Замовити
Замена шлангов и патрубков от 130 грн. Замовити
Установка новых амортизаторов от 180 грн. Замовити
Замена сальника от 150 грн. Замовити
Замена щеток на двигателе от 120 грн. Замовити
Замена клапанов от 180 грн. Замовити

Відремонтуємо машину «Зануссі» і дамо гарантію!

Що б не сталося з вашою побутовою технікою , найкраще довірити усунення несправностей досвідченим фахівцям. Майстри нашого сервісного центру виконають кваліфіковане технічне обслуговування та ремонт пральних машин Zanussi (Зануссі) в Харкові за найкращими цінами.

Побутова техніка італійського бренду Zanussi завжди вважалася еталонним прикладом якості, тому подвійно прикро, коли ваш надійний помічник з будь-якої причини вийшов з ладу.

причини несправностей

Навіть найнадійніше обладнання вимагає дбайливого ставлення і своєчасного догляду. Порушення правил експлуатації, жорстка водопровідна вода, скачки напруги в електричній мережі, а також засмічення в системі фільтрації - основні проблеми, з якими стикаються власники пральних машин «Зануссі».

Жорстка водопровідна вода є одним з ключових негативних факторів, які впливають на передчасний знос і вихід з ладу вузлів і деталей машини. Солі та інші домішки, які містяться в побутовій водопровідній воді, утворюють тверді відкладення, які осідають на внутрішніх поверхнях, барабані і найбільше на трубчастому електронагрівачі. Заміна вийшов з ладу обігрівача - один з найпопулярніших видів ремонту пральних машин Zanussi. Щоб уникнути такої несправності, слід використовувати спеціальні засоби, що пом'якшують воду.

Поряд з накипом причиною проблем можуть бути засмічення в фільтрах і системі зливу води. Такі засмічення можуть носити як природний, так і механічний характер. Зазвичай вони являють собою скупчення дрібних предметів: монет, порваних гудзиків, вовни, ворсу, нитки. Періодична чистка фільтрів позбавить вас від цієї проблеми.

Сучасні моделі пральних машин Zanussi оснащені функцією самодіагностики проблем. У разі несправності на дисплеї буде відображатися буквений числовий код, згідно з яким визначається, що стало причиною несправності.

Найкращі умови для наших клієнтів

Завдяки досвідченим майстрам, професійному обладнанню та оригінальним запчастинам ми проводимо якісний ремонт пральних машин «Зануссі» в Харкові в домашніх умовах. Вартість ремонту розраховується індивідуально, в залежності від моделі, характеру діагностованої несправності і ціни на нові запчастини. Також ми надаємо офіційну гарантію на всі види виконуваних робіт.

Ремонт стиральной машины ЗануссиПрофессиональный ремонт стиральной машины на домуОперативный ремонт крупной бытовой техникиБыстрый ремонт крупной бытовой техники