Заміна насоса в пральній машині Samsung в Харкові

Наші телефони:


(096)837-23-27
(099)190-39-35

Залиште заявку

Наша адреса:
м. Харьків, вул. Миколи Міхновського 10

Ціни на ремонт Насос

Увага! У ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки та вартості запчастин для Вашої моделі пра́льна маши́на. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку
Найменування послуги Вартість
Выезд мастера БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (при выполнении ремонта) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (в случае отказа от ремонта) 100 грн. Замовити
Замена сливного насоса (помпы) от 350 грн. Замовити

Пральна машина Samsung не зливає воду? Швидко замінити зливний насос

Проблеми зі зливом води в пральній машині Samsung найчастіше викликані виходом з ладу зливного насоса (насоса). Заміна механізму швидко вирішує проблему. Замовити послугу можна в сервісному центрі «Ремонт 57». Заповніть онлайн-форму заявки зі своїми контактними даними, щоб наш співробітник міг вам передзвонити, або зателефонуйте нам самостійно за будь-яким з контактних номерів.

Чому варто замовити заміну насоса саме у нас?

Оформивши заявку на заміну зливного насоса в пральній машині «Самсунг» в нашій майстерні, вам не доведеться займатися транспортуванням пристрою. Ремонт проводиться виключно вдома, причому в обраний вами час. Якщо вранці звернутися в сервісний центр, то проблема вирішиться вже сьогодні. Але в будь-якому випадку вам не доведеться чекати завершення робіт більше 24 годин.

Послуги наших майстрів доступні не тільки жителям Харкова, а й тим, хто проживає в Підмосков'ї. Вам не доведеться платити за візит фахівця і діагностичну процедуру, якщо ви згодні на проведення ремонтних робіт після виявлення поломки.

Сервісний центр «Ремонт 57» дотримується лояльної цінової політики. Заміна зливного насоса пральної машини Самсунг у нас обійдеться не дорожче, ніж у приватних майстрів. Але, на відміну від більшості з них, наші співробітники ніколи не використовують вживані комплектуючі, а також дешеві неякісні аналоги, які виходять з ладу через пару місяців. Ваша пральна машина буде оснащена оригінальним насосом, на який ми надамо гарантію. Якщо він вийде з ладу до закінчення терміну придатності, ви можете зв'язатися з нами і ми проведемо ремонт абсолютно безкоштовно. На відміну від приватних власників, ми несемо повну відповідальність за результати нашої роботи, що підтверджується офіційним документом.

Причини виходу насоса з ладу

Зливний насос пральної машини Самсунг відповідає за відкачування брудної води з бака. Якщо вона виходить з ладу, вода не стікає, і шайба призупиняє програму. Неприємності можуть виникнути після несподіваного стрибка напруги в мережі, в результаті чого насос перегорить мотор. В цьому випадку механізм доведеться замінити, так як він не підлягає ремонту.

Насос може бути відключений дрібними предметами (кнопками, камінчиками, монетами і т.д.), які випадково потрапили в барабан і пройшли зливний фільтр. Вони заклинюють і ламають крильчатку, яка знаходиться відразу за фільтром. У разі пошкодження деталі необхідна повна заміна насоса. Якщо крильчатка буде просто заблокована, можна буде обійтися дрібним ремонтом і зняттям засмічення.

Замена насоса в машинке СамсунгРемонт помпы в стиральных машинахРемонт насоса стиральных машин