Ремонт пральних машин Ardo в Харкові

Наші телефони:


(063)251-34-33
(099)190-39-35

Залиште заявку

Наша адреса:
м. Харьків, вул. Миколи Міхновського 10

Ціни на ремонт пральні машини

Увага! У ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки та вартості запчастин для Вашої моделі пра́льна маши́на. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку
Найменування послуги Вартість
Выезд мастера БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (при выполнении ремонта) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (в случае отказа от ремонта) от 100 грн. Замовити
Выезд мастера в пригород 150 грн. Замовити
Замена ТЭНа (водонагревателя) от 260 грн. Замовити
Ремонт модуля управления (платы) от 450 грн. Замовити
Замена блока подшипников от 600 грн. Замовити
Установка нового барабана от 800 грн. Замовити
Замена сливного насоса (помпы) от 350 грн. Замовити
Ремонт/замена люка (дверцы) от 290 грн. Замовити
Замена приводного ремня от 220 грн. Замовити
Ремонт двигателя от 300 грн. Замовити
Замена манжеты от 360 грн. Замовити
Замена шлангов и патрубков от 110 грн. Замовити
Установка новых амортизаторов от 180 грн. Замовити
Замена сальника от 150 грн. Замовити
Замена щеток на двигателе от 120 грн. Замовити
Замена клапанов от 180 грн. Замовити

Ремонт пральних машин Ardo

Неправильна установка, жорстка вода, необережна експлуатація або природний знос деталей призводять до того, що миє обладнання стає менш продуктивним і повністю виходить з ладу. Якщо ремонт пральної машини Ardo (Ardo) став неминучим, варто звернутися до наших кваліфікованих фахівців - жителі Харкова і передмістя можуть викликати майстра додому. Ми гарантуємо нашим клієнтам професійний підхід до вирішення будь-яких завдань - від заміни дверних ущільнювачів до складного ремонту двигуна. Незважаючи на те що ремонт пральних машин Ardo проводиться в домашніх умовах, у фахівця є можливість використовувати сучасне діагностичне обладнання - все, що потрібно для відновлення працездатності агрегату, майстер привозить з собою.

Часті поломки пральних машин Ardo

Якщо пральна машина вібрує під час віджиму, витікає або не нагріває воду, її слід відремонтувати. Чим раніше буде виконаний ремонт, тим більше шансів уникнути загострення проблеми. Щоб ремонт пральної машини Ardo був ефективним, йому повинна передувати ретельна діагностика агрегату. В ході тестування можна виявити наступні проблеми:

  • розхитування або розрив приводного ременя;
  • засмічення фільтра;
  • пошкодження замка люка;
  • проблеми з електронним модулем;
  • знос амортизаторів.

Про те, що пральна машина Ardo потребує ремонту, свідчить її некоректна робота, низька якість прання, самостійне відключення. Як правило, «симптоми» поломки очевидні - виявивши хоча б один з них, слід звернутися до професіоналів. Майстри нашого сервісного центру відремонтують пральну машину Ardo швидко і грамотно, в їх розпорядженні є оригінальні запчастини, які досить складно знайти в Харкові самостійно.

Якісний сервіс пральних машин Ardo в СК «Ремонт 57»

Вирушаючи в дорогу, ми ставимо перед собою одне завдання - повернути вашу техніку до працездатності і виключити ризик повторної поломки. В якості підтвердження відповідальності і професіоналізму наш сервісний центр надає гарантію на всі види ремонту пральних машин Ardo. Термін зобов'язання - від 3 до 12 місяців. При наявності необхідних компонентів будь-яка несправність майстра усувається протягом одного відвідування. Залишити заявку можна онлайн (цілодобово) або зателефонувавши за номером, вказаним на сайті.

Признаки неисправности стиральной машины ArdoРемонт стиральных машин Ardo в ХарьковеКачественный ремонт стиральных машинКачественный ремонт стиральных машин недорого