Ремонт газових котлів Navien в Харкові

Наші телефони:


(063)251-34-33
(099)190-39-35

Залиште заявку

Наша адреса:
м. Харьків, вул. Миколи Міхновського 10

Ціни на ремонт газові котли

Увага! У ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки та вартості запчастин для Вашої моделі газовий котел. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку
Найменування послуги Вартість
Выезд мастера БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (в случае отказа от ремонта) 100 грн. Замовити
Замена прессостата 400 грн. Замовити
Замена датчиков 400 грн. Замовити
Замена предохранителей 400 грн. Замовити
Замена подшипников 500 грн. Замовити
Ремонт газового клапана 500 грн. Замовити
Прочистка форсунок 500 грн. Замовити

Ремонт газових котлів Navien

Наш сервісний центр виконує комплексний комплекс робіт з капітального ремонту або часткового ремонту газових котлів Navien в Харкові, включаючи планове технічне обслуговування і заміну вийшли з ладу деталей. Досвідчені, кваліфіковані фахівці усунуть несправності будь-якої складності в найкоротші терміни.

типові несправності

Найчастіше власникам котлів цієї марки доводиться стикатися з несправностями наступного характеру:

  • постійно гасить гніт, що свідчить про необхідність заміни термопари або клапана;
  • недостатній нагрів води через засмічення або несправного теплообмінника;
  • сторонні шуми в процесі роботи;
  • витік води через помилки, допущені при монтажі, або зношені сальники;
  • відсутність іскри через збій п'єзозаймання.

Такі несправності можуть виникати як через природного зносу основних вузлів і деталей, так і через недотримання правил експлуатації або несвоєчасного догляду. Слід пам'ятати, що ремонт газових котлів вимагає певних навичок, досвіду і кваліфікації. Саме тому краще відмовитися від спроб самостійно усунути несправності, які можуть привести до ще більш серйозних наслідків, а також створити ризик для здоров'я мешканців будинку. Найбільш раціонально довірити таку роботу досвідченим фахівцям нашого сервісного центру, які мають всі необхідні навички і дозволи на роботу з газовим обладнанням.

Майстри прибудуть в чітко обумовлений час, виконають необхідні діагностичні процедури, перевірять експлуатаційні властивості системи, очистять трубопроводи від накипу, а також спаять радіаторні пластини, теплообмінник.

Переваги послуги «Ремонт 57»

Технічне обслуговування і ремонт газових котлів Navien в Харкові проводиться тільки в домашніх умовах, що виключає досить трудомісткі роботи з демонтажу і доставки несправного обладнання в сервіс, а також зворотний монтаж пристрою. Крім того, в роботі використовується тільки професійне інструментальне обладнання і, що важливо, оригінальні витратні матеріали і комплектуючі.

Приблизну вартість ремонтних робіт можна дізнатися на сайті, але остаточна сума розраховується індивідуально і залежить від конкретного типу, моделі, характеру діагностованої несправності, а також ціни на нові запчастини.

Ремонт газовых котлов NavienРемонт отопительного оборудования в ХарьковеРемонт техники для домаКачественный ремонт газовых котлов