Ремонт газових котлів Ariston в Харкові

Наші телефони:


(063)251-34-33
(099)190-39-35

Залиште заявку

Наша адреса:
м. Харьків, вул. Миколи Міхновського 10

Ціни на ремонт газові котли

Увага! У ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки та вартості запчастин для Вашої моделі газовий котел. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку
Найменування послуги Вартість
Выезд мастера БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (в случае отказа от ремонта) 100 грн. Замовити
Замена прессостата 400 грн. Замовити
Замена датчиков 400 грн. Замовити
Замена предохранителей 400 грн. Замовити
Замена подшипников 500 грн. Замовити
Ремонт газового клапана 500 грн. Замовити
Прочистка форсунок 500 грн. Замовити

Котел Арістона зламався? Ми будемо ремонтувати вдома з гарантією!

Надійність газових котлів Ariston підтверджується тривалим терміном служби, але рано чи пізно пристрій все одно зламається, і тоді важливо швидко знайти грамотного фахівця. Звертайтеся в наш сервісний центр, обслуговуванням техніки цієї марки будуть займатися кращі майстри. Професіоналізм співробітників СК «Ремонт 57» вже оцінили багато жителів Харкова, які замовили у нас ремонт газових котлів Ariston і опалювальних приладів інших марок.

Ми завжди дотримуємося термінів, які обіцяємо клієнтам, виконуємо технічне обслуговування обладнання в зручний для замовника час. Ремонт газових котлів проводиться в домашніх умовах з використанням професійних інструментів і діагностичних приладів. Ремонт проводиться тільки за результатами експертизи.

Професійне обслуговування

Прилади з газовим двигуном потенційно небезпечні, тому ми настійно не рекомендуємо намагатися відремонтувати її самостійно. Для ремонту потрібна висока кваліфікація, досвід і знання правил безпеки при ремонті газових котлів.

Поломки, пов'язані з витоком газу, є найбільш небезпечними. Вимкніть пристрій, відкрийте вікна для вентиляції і відразу ж зверніться в нашу майстерню. Фахівець буде з вами в самому найближчому майбутньому і відремонтує опалювальний прилад максимально швидко.

Перегрів пристрою полягає в списку найбільш поширених поломок газових котлів Ariston. Наші майстри регулярно стикаються з такими несправностями і знають, з чим вони пов'язані. Проблема вирішується очищенням теплообмінника або ремонтом обладнання автоматики.

Нестабільне згоряння газу може бути пов'язано з несправністю підвищувального вентилятора. Причина зазвичай криється в недостатньому змащенні підшипника і міжобертовому замиканні.

Будь-які поломки усуваються фахівцями нашого сервісного центру швидко і якісно, так як вони завжди виконують діагностику. Процедура полягає в точному визначенні причини проблеми, що дозволяє цілеспрямовано працювати з тим чи іншим вузлом.

Ми гарантуємо якість

Ремонт газових котлів Ariston проводиться з використанням нових оригінальних комплектуючих, які заздалегідь закуповуються для складу. Таким чином, затримок, пов'язаних з відсутністю тієї чи іншої частини, не буде. Використання надійних запчастин дає нам повну впевненість у високій якості ремонту газового котла. На ремонт і встановлені виконавчі механізми поширюється гарантія від 3 до 12 місяців.

Ремонт газовых котлов AristonРемонт отопительного оборудования в ХарьковеРемонт техники для домаКачественный ремонт газовых котлов