Ремонт газових котлів Baxi в Харкові

Наші телефони:

(096)837-23-27
(099)190-39-35

Залиште заявку

Наша адреса:
м. Харьків, вул. Миколи Міхновського 10

Ціни на ремонт газові котли

Найменування послуги Вартість
Выезд мастера БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (в случае отказа от ремонта) 100 грн. Замовити
Замена прессостата 400 грн. Замовити
Замена датчиков 400 грн. Замовити
Замена предохранителей 400 грн. Замовити
Замена подшипников 500 грн. Замовити
Ремонт газового клапана 500 грн. Замовити
Прочистка форсунок 500 грн. Замовити

Тільки якісний ремонт газових котлів Baxi

Виникли проблеми з газовим котлом Baxi? Зверніться в сервісний центр "Ремонт 57".. Ми гарантуємо нашим клієнтам усунення будь-яких проблем протягом доби з моменту звернення в майстерню. І при цьому вам не доведеться демонтувати котел і транспортувати його. Робота буде виконана у вас вдома в призначений вами час. Щоб майстер міг заздалегідь підготувати та привезти всі необхідні компоненти, під час оформлення заявки обов'язково опишіть менеджеру основні симптоми несправності, а також вкажіть марку пристрою.

Послуги з ремонту та технічного обслуговування

Поломки газових котлів Baxi зазвичай відбуваються восени, на початку опалювального сезону. Причини проблем можуть бути різними:

  • неякісна установка пристрою;
  • порушення правил експлуатації;
  • засмічення димоходів;
  • низький тиск в системі;
  • перепади напруги в мережі;
  • забруднення теплообмінника.

Ремонт газового котла Baxi необхідний, якщо пристрій не включається, не забезпечує нормальну температуру, полум'я на пальнику слабке або через деякий час згасає, в процесі роботи чути сильний шум, дисплей гасне. При виникненні будь-якої з цих проблем необхідно звернутися до фахівців, оскільки візуально визначити причину поломки часто неможливо.

Причиною слабкого полум'я на пальнику може бути як засмічення форсунок, так і попадання повітря в газопровід. Якщо перезапуск обладнання не дає результату, зверніться до майстра для очищення деталей.

Загасання полум'я після включення може бути наслідком забруднення або порушення контакту ізолюючим електродом. Шум при роботі газового котла Baxi виникає через відмову насоса або вентилятора, виходу термостата з ладу і перегріву води. Замінивши необхідні комплектуючі, майстер поверне пристрій в робочий стан.

Сервісний центр «Ремонт 57» надає послуги із заміни вийшли з ладу комплектуючих газового котла Baxi - блоку управління, термостата, термопари, пресостата, теплообмінника, пальника, циркуляційного насоса і будь-яких інших. Для заміни використовуються тільки оригінальні запчастини, на які ми надаємо повну гарантію на 3-12 місяців.

Доступні ціни і висока якість

Послуги з ремонту газових котлів Baxi в нашому сервісному центрі доступні кожному. Орієнтовні ціни вказані в прайс-листі на сайті. Точну вартість послуг з урахуванням ціни комплектуючих вам підкаже майстер після постановки діагнозу. Якщо ви хочете відремонтувати газовий котел Baxi швидко, якісно і недорого, звертайтеся до нас. У разі рецидиву поломки протягом гарантійного терміну ви завжди маєте право на безкоштовний ремонт.

Ремонт газовых котлов БаксиРемонт отопительного оборудования в ОдессеРемонт техники для домаКачественный ремонт газовых котлов