Ремонт водонагрівачів Thermex в Харкові

Наші телефони:


(063)251-34-33
(099)190-39-35

Залиште заявку

Наша адреса:
м. Харьків, вул. Миколи Міхновського 10

Ціни на ремонт Котли

Увага! У ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки та вартості запчастин для Вашої моделі котел. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку
Найменування послуги Вартість

Зламаний побутовий водонагрівач? Замовляйте ремонт будинку!

Багато власників водонагрівачів Termex, що проживають в Харкові, вже знають, куди звертатися, якщо обладнання ламається. Кожен, хто ще не замовив ремонт котла в нашому сервісному центрі , може це зробити і на власні очі побачити, як виконується професійне обслуговування обладнання для підігріву води. Ремонтом водонагрівачів Thermex займаються кращі фахівці нашої майстерні, тому незалежно від типу поломки і її тяжкості несправність буде усунена в найкоротші терміни.

Все, що необхідно для замовлення ремонту котла - зателефонувати за одним з номерів, вказаних на сайті СК «Ремонт 57». Якщо цей спосіб вас не влаштовує, скористайтеся формою зворотного зв'язку, і оператор сам вам передзвонить. Вам знадобиться інформація про симптоми несправності і моделі пристрою, щоб фахівець зміг підготувати відповідні запчастини. Після цього замовлення віддається на роботу, і майстер буде готовий відремонтувати водонагрівач Thermex в домашніх умовах в зручний для вас час.

З якими поломками доводиться стикатися?

Відсоток несправностей, пов'язаних з відсутністю підігріву води, чи не найвищий з усіх виниклих проблем. Найчастіше рідина не досягає необхідної температури через вихід з ладу трубчастого електронагрівача, повільний нагрів може бути пов'язаний з товстим шаром накипу, який утворився на нагрівачі. Якщо трубчастий елемент в порядку, слід шукати причину в обриві або короткому замиканні проводки.

Іноді вода, навпаки, перегрівається і буквально закипає в котлі, що говорить про поломку термостата, який потрібно замінити. Найсерйознішим і, на жаль, не підлягає ремонту, є протікання танка через втрату цілісності. В цьому випадку доведеться повністю замінити водонагрівач на новий.

Деякі несправності котлів Thermex можна визначити за зовнішніми ознаками, але є і ті, за якими необхідно провести діагностику. Довіряючи ремонт водонагрівачів майстрам нашого сервісного центру, ви можете бути впевнені, що причина буде знайдена швидко, і проблема буде швидко усунена.

Гарантія

При ремонті водонагрівачів часто доводиться міняти вийшли з ладу виконавчі механізми. При обслуговуванні обладнання ми використовуємо тільки нові оригінальні комплектуючі від перевірених постачальників. Майстер встановить на ваш котел «рідну» запчастину для конкретної моделі, а також буде надана гарантія на ремонт і встановлений агрегат з видачею відповідного документа.

Восстановление бойлеров ТермексРемонт бойлеровРемонт бойлеров на дому