Ремонт котлів Polaris в Харкові

Наші телефони:


(063)251-34-33
(099)190-39-35

Залиште заявку

Наша адреса:
м. Харьків, вул. Миколи Міхновського 10

Ціни на ремонт Котли

Увага! У ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки та вартості запчастин для Вашої моделі котел. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку
Найменування послуги Вартість

Ремонт водонагрівача Polaris в будь-якій точці Харкова!

Водонагрівачі завжди вважалися не такою складною технікою звернення в професійну службу при перших поломках. Але не варто забувати, як далеко ступив технічний прогрес: сучасні моделі в своїй конструкції набагато складніше багатьох своїх попередників. А це означає, що не кожен користувач зможе зрозуміти подібну техніку. Тому не поспішайте за домашніми інструментами, як тільки помітите, що ваш котел Polaris почав виходити з ладу. Добре, якщо несправність буде стандартною і не такою значною. А що робити, якщо поломка досить серйозна і вимагає уваги професіонала?

Не наражайте своє обладнання на небезпеку: зверніться в перевірений сервісний центр. Харківська майстерня «Ремонт 57» готова допомогти вам у вирішенні будь-яких завдань, пов'язаних з водонагрівачами Polaris.

Наші переваги

За всю свою багаторічну роботу сервісний центр обслуговував незліченну кількість побутової техніки від самих різних виробників. Тому з моделями бренду polaris наші фахівці без проблем знаходять «спільну мову». Безцінний досвід і висока кваліфікація кожного майстра з «Ремонту 57» роблять свою справу: обслуговування котла займає всього від 15 хвилин, але який ефект! Зателефонуйте нам і ми збережемо життя розбитого водонагрівача Polaris не на один рік!

Зараз великою популярністю користуються послуги приватних ремонтників. Але поряд з перевагами така співпраця має і дуже істотні недоліки. Перше і найголовніше - це відсутність будь-яких гарантій. Ми, як професійна майстерня, не залишаємо клієнтів напризволяще, якщо обладнання раптом знову прийде в несправність. Ремонт котлів Polaris в будь-якому випадку підтверджений документально. Офіційна гарантія надається на термін від 3 місяців до двох років. Протягом цього часу ви звільняєтеся від оплати наших послуг, якщо в разі поломки є гарантія. Документ також містить винятки, які ми рекомендуємо вам негайно прочитати.

Низька вартість

Ціна ремонту водонагрівача Polaris не є постійною, так як залежить відразу від декількох факторів. По-перше, це різновид проблем, які наш майстер виявить при діагностиці. Звідси фахівець припускає, скільки часу і сил знадобиться на усунення проблеми, і оголошує остаточні витрати на обслуговування. На нашому сайті є приблизні ціни на всі можливі послуги, тому ви завжди можете оцінити, у скільки обійдеться ремонт котла Polaris.

Скористайтеся послугою безкоштовного зворотного дзвінка та замовте послугу додому від «Ремонт 57»!

Починка бойлеров ПоларисРемонт бойлеров PolarisРемонт бойлеров Polaris в Харькове и области