Ремонт котлів «Оазис» в Харкові

Наші телефони:


(063)251-34-33
(099)190-39-35

Залиште заявку

Наша адреса:
м. Харьків, вул. Миколи Міхновського 10

Ціни на ремонт Котли

Увага! У ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки та вартості запчастин для Вашої моделі котел. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку
Найменування послуги Вартість

Ми відремонтуємо котел Oasis з гарантією у вас вдома

Котли Oasis значно полегшують життя їх власнику, забезпечуючи безперебійне гаряче водопостачання. Але в результаті постійної взаємодії з водою, якість якої залишає бажати кращого, елементи водонагрівача періодично виходять з ладу. Іноді в поломках винні самі власники, ігноруючи основні правила установки і підключення пристрою.

Наш сервісний центр надає послуги з ремонту котельні «Оазис» жителям всіх районів Харкова і передмість. Протягом доби з моменту оформлення заявки робота водонагрівача буде відновлена. А для цього не доведеться його демонтувати і відвозити в майстерню. Встановіть відповідний час, і майстер прийде до вас додому. Якою б складною не була поломка, вся робота буде проведена за один візит.

Перелік послуг

Ви можете звернутися до нас не тільки для ремонту котла Oasis, але і для його установки. Наші майстри будуть працювати з дотриманням всіх правил безпеки - заземлити пристрій, встановити фільтри для води, запобіжний клапан, УЗО (ПЗВ). Це захистить вас від швидкої появи накипу на нагрівальному елементі (ТЕН), пошкодження внутрішньої оболонки бака і появи протікання, поломок напруги на корпусі водонагрівача.

Якщо вашому водонагрівачу Oasis необхідно замінити трубчастий електронагрівач, модуль управління, терморегулятор, магнієвий анод або інші елементи, наші майстри якісно проведуть необхідний ремонт, використовуючи оригінальні комплектуючі від виробника. Звернення до фахівців необхідно, якщо котел не включається, не нагріває і не нагріває воду погано, сильно шумить, протікає, б'є електрикою.

Щоб необхідність в заміні комплектуючих виникала якомога рідше, не варто нехтувати профілактичним обслуговуванням водонагрівача «Оазис», наприклад, очищенням бака від накипу. Цю послугу також надають майстри сервісного центру «Ремонт 57». Якщо ви помітили, що з-під крана тече іржава вода, значить, котел потрібно чистити.

Вартість робіт і гарантія

Вартість ремонту котла «Оазис» буде залежати від складності робіт. Дізнатися приблизні ціни у менеджера можна по телефону або в прайс-листі, розміщеному на сайті. А після діагностування приладу і визначення поломки майстер зможе підказати точну суму. Наша перевага – відсутність прихованих комісій чи доплат за терміновість роботи. Навіть за діагностику не потрібно буде платити в разі ремонту.

На весь перелік послуг, що надаються сервісним центром «Ремонт 57», надається повна гарантія на термін до 1 року. Протягом терміну його дії кожен з наших клієнтів має право звернутися в майстерню за безкоштовним ремонтом, якщо поломка повториться. Але варто зазначити, що таких звернень дуже мало, так як наші майстри - справжні професіонали своєї справи.

Починка бойлеров ОазисРемонт бойлеров Оазис на домуРемонт бойлеровРемонт водонагревателей Oasis