Ремонт котлів Ariston в Харкові

Наші телефони:

(096)837-23-27
(099)190-39-35

Залиште заявку

Наша адреса:
м. Харьків, вул. Миколи Міхновського 10

Ціни на ремонт Котли

Найменування послуги Вартість

Зламав котел Арістона? Не біда, будемо ремонтувати

Різні поломки елементів системи опалення котла «Аристон» можуть створити небезпеку для його власника. Йдеться не тільки про протікання, але і про інших несправностях, які можуть завдати набагато більшої шкоди. Серед них - пробій напруги на корпусі. Тому при виявленні будь-яких несправностей в роботі водонагрівача слід звернутися в майстерню для його ремонту.

Якісний ремонт обігрівачів Ariston будь-якої складності в домашніх умовах у клієнтів з Харкова і передмістя здійснюється нашим сервісним центром. Вам не доведеться демонтувати водонагрівач і відносити його в майстерню, а також самостійно підбирати необхідні компоненти. Все, що від вас вимагається - це подати заяву на від'їзд майстра. Зробити це можна онлайн, заповнивши просту форму, або зателефонувати за номером телефону, який вказаний на сайті. При оформленні аплікації не забудьте вказати модель котла й основні симптоми поломки, щоб майстер міг привезти з собою необхідні компоненти.

Наші послуги

Дуже часто власники водонагрівачів Ariston звертаються в сервісний центр тільки тоді, коли пристрій перестає включатися повністю або в баку з'являється текти. Але багатьох поломок можна уникнути, якщо вчасно провести профілактичне обслуговування. Якщо котел багато шумить під час роботи або з-під крана тече брудна вода, викликайте майстра для очищення пристрою. Майстер позбавить трубчастий електронагрівач від частинок накипу, видалить з бака вапняний наліт і іржу.

Уникнути багатьох проблем в процесі експлуатації допоможе правильне підключення котла. Часто, бажаючи заощадити, власники водонагрівачів відмовляються від установки фільтрів для води, запобіжних клапанів або пзпдоутворювального пристрою. В результаті ремонт водонагрівача «Арістон» може знадобитися вже через кілька місяців його експлуатації. Наші фахівці здійснюють монтаж і підключення котлів з дотриманням всіх необхідних норм і правил безпеки.

Крім перерахованого вище, сервісний центр «Ремонт 57» надає наступні послуги:

  • ремонт котлів Ariston будь-якої складності;
  • заміна трубчастого електронагрівача;
  • установка нового терморегулятора, термотату;
  • ремонт модуля управління;
  • заміна магнієвого анода.

Тому, якщо ваш водонагрівач Ariston погано нагріває воду, сильно шумить під час роботи, ударів або протікання - наші фахівці завжди готові усунути будь-яку проблему. Крім того, після завершення робіт майстер проконсультує вас щодо подальшої роботи котла, що допоможе уникнути повторення проблеми в майбутньому.

Довгострокова гарантія

Виконуючи ремонт котлів Ariston, наші майстри використовують тільки нові оригінальні комплектуючі. Сервісний центр «Ремонт 57» надає гарантію на термін від 3 місяців до року на кожен з них, а також на весь перелік робіт. Ви можете бути впевнені в якості обслуговування обладнання в нашій майстерні.

Восстановление бойлеров AristonБыстрый ремонт бойлеровРемонтируем бойлеры Ariston в ХарьковеРемонтируем бойлеры Ariston