Ремонт холодильників Snaige в Харкові

Наші телефони:


(063)251-34-33
(099)190-39-35

Залиште заявку

Наша адреса:
м. Харьків, вул. Миколи Міхновського 10

Ціни на ремонт Холодильники

Увага! У ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки та вартості запчастин для Вашої моделі Холодильник. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку
Найменування послуги Вартість
Вызов мастера на дом БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (при выполнении ремонта) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (в случае отказа от ремонта) от 100 грн. Замовити
Выезд мастера в пригород 150 грн. Замовити
Замена компрессора от 1050 грн. Замовити
Заправка фреоном от 350 грн. Замовити
Замена резинки на холодильнике от 200 грн. Замовити
Замена двери холодильника от 350 грн. Замовити
Замена пускового реле от 200 грн. Замовити
Замена терморегулятора от 230 грн. Замовити
Замена термостата от 220 грн. Замовити
Замена лампочки (освещения) от 100 грн. Замовити
Замена датчиков от 500 грн. Замовити
Замена испарителя от 380 грн. Замовити
Замена ручки холодильника от 430 грн. Замовити
Замена вентилятора от 100 грн. Замовити
Чистка капиллярной трубки и замена фильтра с последующей заправкой фреоном от 580 грн. Замовити
Замена фильтра от 130 грн. Замовити
Замена дисплея от 410 грн. Замовити
Замена таймера от 220 грн. Замовити
Ремонт/восстановление блока управления от 450грн. Замовити
Замена петель от 400 грн. Замовити
Замена ТЭНа в холодильнике от 350 грн. Замовити
Замена шлейфов от 380 грн. Замовити

Холодильник Снайге зламався? Не біда, давайте виправимо це!

Якщо робота холодильної установки стала викликати у вас занепокоєння, потрібно звернутися за допомогою до кваліфікованого фахівця. Ремонт холодильника Snaige (Snaige) в Харкові за доступною ціною і в короткі терміни можуть виконати майстри нашого сервісного центру. Їх високий професіоналізм і багатий досвід дозволяють швидко усунути несправності агрегатів різних моделей цього виробника. Ремонт холодильників Snaige проводиться в домашніх умовах, що дуже зручно для замовника. Тепер немає необхідності транспортувати габаритне обладнання в майстерню - майстер прийде до вас сам.

Технічне обслуговування холодильників Snaige

Замовивши ремонт холодильного пристрою в сервісному центрі «Ремонт 57», можна розраховувати на професійне обслуговування обладнання. Перед тим як безпосередньо відремонтувати холодильник Snaige, майстер проводить його діагностику. За допомогою цього виявляється причина, яка призвела до поломки - точні прилади дозволяють точно визначити, яка деталь вийшла з ладу. Якщо для того, щоб відремонтувати холодильник Snaige, необхідно замінити несправний компонент на новий, це не займе багато часу. На складі нашого сервісного центру завжди є в наявності оригінальні запчастини до моделей холодильних установок цієї марки.

Ми повністю впевнені, що якою б не була несправність, наші досвідчені фахівці зможуть полагодити холодильник Snaige в найкоротші терміни. Залежно від складності проблеми обслуговування обладнання може тривати від 15 хвилин до доби. На роботу і встановлені комплектуючі надається гарантія від трьох місяців до року.

Вигідні ціни на ремонт холодильників Snaige

Крім високої якості обслуговування побутової техніки, привабливі ціни пропонує сервісний центр «Ремонт 57». Ремонт холодильників Снайге в домашніх умовах недорого можна замовити на нашому сайті (цілодобово) або по телефону. У тому, що наші ціни демократичні, ви можете переконатися, ознайомившись з прейскурантом, де вказана приблизна вартість усунення типових поломок холодильних установок будь-яких марок.

Якщо ви зацікавлені в тому, щоб ваш холодильник Snaige не потребував ремонту якомога довше, ви можете замовити його планове технічне обслуговування в нашому сервісному центрі. Правильна експлуатація і своєчасна профілактика - запорука тривалої експлуатації побутової техніки.

Ремонт холодильников Snaige на домуУслуги по ремонту холодильников Snaige