Ремонт холодильників Gorenje в Харкові

Наші телефони:


(063)251-34-33
(099)190-39-35

Залиште заявку

Наша адреса:
м. Харьків, вул. Миколи Міхновського 10

Ціни на ремонт Холодильники

Увага! У ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки та вартості запчастин для Вашої моделі Холодильник. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку
Найменування послуги Вартість
Вызов мастера на дом БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (при выполнении ремонта) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (при отказе от ремонта) от 100 грн. Замовити
Выезд мастера в пригород 150 грн. Замовити
Замена компрессора от 950 грн. Замовити
Заправка фреоном от 300 грн. Замовити
Замена резинки на холодильнике от 180 грн. Замовити
Замена двери холодильника от 320 грн. Замовити
Замена пускового реле от 180 грн. Замовити
Замена терморегулятора от 220 грн. Замовити
Замена термостата от 200 грн. Замовити
Замена лампочки (освещения) от 80 грн. Замовити
Замена датчиков от 480 грн. Замовити
Замена испарителя от 350 грн. Замовити
Замена ручки холодильника от 400 грн. Замовити
Замена вентилятора от 80 грн. Замовити
Чистка капиллярной трубки и замена фильтра с последующей заправкой фреоном от 550 грн. Замовити
Замена фильтра от 100 грн. Замовити
Замена дисплея от 380 грн. Замовити
Замена таймера от 200 грн. Замовити
Ремонт/восстановление блока управления от 400 грн. Замовити
Замена петель от 380 грн. Замовити
Замена ТЭНа в холодильнике от 320 грн. Замовити
Замена шлейфов от 360 грн. Замовити

Відремонтуйте холодильник Gorenje з гарантією!

Найчастіше при виході з ладу побутової техніки їх можна відремонтувати. Ремонт холодильників Gorenje (Gorenje) в Харкові за вигідними цінами зручно замовити в нашому сервісному центрі. Щоб не перевозити в майстерню негабаритне обладнання, викликати майстра, скористайтеся формою зворотного зв'язку на нашому сайті. У той же день фахівець приїде в обумовлений час за вказаною адресою і відремонтує ваш холодильник Gorenje вдома. Всі роботи проводяться в найкоротші терміни. При незначній поломці майстру потрібно 15 хвилин, щоб усунути його, при серйозних проблемах ремонт може зайняти до доби (не більше).

Холодильне обслуговування Gorenje

Несправності холодильних установок можуть бути самими різними, і для їх усунення необхідно володіти спеціалізованими знаннями, багатим досвідом і професійними навичками. Крім того, щоб якісно відремонтувати холодильник Gorenje, потрібні сучасні діагностичні прилади та інструменти.

У сервісному центрі «Ремонт 57» працюють фахівці з багаторічним досвідом обслуговування агрегатів цього виробника. Вони мають в своєму розпорядженні все необхідне обладнання для усунення будь-яких проблем. Для того щоб якісно відремонтувати холодильник Гореньє, майстер обов'язково діагностує його. Тільки за допомогою такого підходу можна точно виявити причину, яка призвела до несправності обладнання, і повністю усунути помилки.

Ремонт холодильників Gorenje часто вимагає заміни вийшли з ладу комплектуючих. У своїй роботі ми використовуємо тільки оригінальні запчастини, які постійно є в наявності на нашому складі. Це дозволяє завжди вкладати терміни ремонту холодильників Gorenje. Крім того, на послуги та нові комплектуючі поширюється гарантія.

Як зробити замовлення

Замовити ремонт холодильників Gorenje у себе вдома жителі Харкова можуть зробити на нашому сайті. Для оформлення заявки необхідно зв'язатися з менеджерами за допомогою спеціальної форми, в якій вказаний контактний номер телефону замовника. Зробивши це, залишається тільки трохи дочекатися дзвінка.

Менеджер передзвонить вам в найкоротші терміни і зробить запит на ремонт холодильника Gorenje. Фахівець в короткі терміни усуне всі неполадки і проконсультує по правильній експлуатації обладнання. Тепер за безперебійну роботу домашньої техніки можна не переживати!

Качественный ремонт холодильников Gorenje