Ремонт холодильників Самсунг в Харкові

Наші телефони:


(063)251-34-33
(099)190-39-35

Залиште заявку

Наша адреса:
м. Харьків, вул. Миколи Міхновського 10

Ціни на ремонт Холодильники

Увага! У ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки та вартості запчастин для Вашої моделі Холодильник. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку
Найменування послуги Вартість
Вызов мастера на дом БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (при выполнении ремонта) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (при отказе от ремонта) от 100 грн. Замовити
Выезд мастера в пригород 150 грн. Замовити
Замена компрессора от 950 грн. Замовити
Заправка фреоном от 300 грн. Замовити
Замена резинки на холодильнике от 180 грн. Замовити
Замена двери холодильника от 320 грн. Замовити
Замена пускового реле от 180 грн. Замовити
Замена терморегулятора от 220 грн. Замовити
Замена фильтра от 100 грн. Замовити
Замена термостата от 200 грн. Замовити
Замена лампочки (освещения) от 80 грн. Замовити
Замена датчиков от 480 грн. Замовити
Замена испарителя от 350 грн. Замовити
Замена ручки холодильника от 400 грн. Замовити
Замена вентилятора от 80 грн. Замовити
Чистка капиллярной трубки и замена фильтра с последующей заправкой фреоном от 550 грн. Замовити
Замена дисплея от 380 грн. Замовити
Замена таймера от 200 грн. Замовити
Ремонт/восстановление блока управления от 400 грн. Замовити
Замена петель от 400 грн. Замовити
Замена ТЭНа в холодильнике от 320 грн. Замовити
Замена шлейфов от 360 грн. Замовити

Зламаний холодильник Samsung? Не біда, давайте виправимо це!

Власникам побутової техніки важливо знайти кваліфікованих фахівців, здатних швидко і якісно усунути будь-які проблеми. Жителі Харкова добре знайомі з сервісним центром «Ремонт 57», де можна відремонтувати холодильники Samsung різних моделей. Ми пропонуємо доступні ціни на ремонт холодильників Samsung в домашніх умовах і гарантуємо високу якість роботи і оперативний виїзд фахівців за адресами на Салтівку, Новобудови, Холодну Гору, а також в інші райони і поблизу передмість.

Чи можна відремонтувати холодильник Samsung самостійно?

В інтернеті можна знайти безліч текстових і відео інструкцій, в яких докладно пояснюється, як відремонтувати холодильники Samsung в домашніх умовах своїми руками. Однак не варто забувати, що спроби вирішити проблему самостійно можуть привести до набагато більш серйозних неприємностей. Справа в тому, що одні і ті ж ознаки можуть свідчити про несправність різних вузлів і систем, тому без спеціальних діагностичних приладів складно визначити причину поломки.

Крім того, для ремонту холодильників Samsung необхідно використовувати якісні оригінальні запчастини. На нашому складі є комплектація деталей для різних моделей і марок, але неспеціалісту буде складно знайти реле, датчики та інші комплектуючі за прийнятними цінами. Якщо ваш пристрій все ще знаходиться на гарантії, ви можете звернутися в сервісний центр холодильників Samsung в Харкові, але потрібно бути готовим до розставання з обладнанням протягом тривалого часу, так як, швидше за все, доведеться чекати не тільки своєї черги, але і доставки необхідних деталей.

Вигідні пропозиції від «Ремонт 57»

Тим, хто хоче відремонтувати холодильник Samsung в Харкові швидко, наші фахівці запропонують рекордно короткі терміни. Всього за добу ми замінимо будь-які деталі вашого агрегату, щоб на наступний день ви могли користуватися своєю побутовою технікою.

Знайомство з нашим прайс-листом - кращий спосіб оцінити вигідні ціни на ремонт холодильників Samsung в домашніх умовах. Навіть найдорожчі види ремонтних робіт обійдуться набагато дешевше, ніж покупка нової техніки. Довгострокова (до року) гарантія на надані послуги є запорукою взаємовигідного співробітництва і довіри між майстрами і клієнтами. Заявку на сайті можна залишити цілодобово. Відразу після його обробки ми передзвонимо для уточнення важливих деталей.

Ремонт холодильников Samsung быстро и недорогоПоломался холодильник