Ремонт холодильників "Атлант" в Харкові

Наші телефони:


(063)251-34-33
(099)190-39-35

Залиште заявку

Наша адреса:
м. Харьків, вул. Миколи Міхновського 10

Ціни на ремонт Холодильники

Увага! У ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки та вартості запчастин для Вашої моделі Холодильник. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку
Найменування послуги Вартість
Выезд мастера БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (при выполнении ремонта) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (в случае отказа от ремонта) от 100 грн. Замовити
Выезд мастера в пригород 150 грн. Замовити
Замена компрессора от 950 грн. Замовити
Заправка фреоном от 300 грн. Замовити
Замена резинки на холодильнике от 180 грн. Замовити
Замена двери холодильника от 320 грн. Замовити
Замена пускового реле от 180 грн. Замовити
Замена терморегулятора от 220 грн. Замовити
Замена термостата от 200 грн. Замовити
Замена лампочки (освещения) от 80 грн. Замовити
Замена датчиков от 480 грн. Замовити
Замена испарителя от 350 грн. Замовити
Замена ручки холодильника от 400 грн. Замовити
Замена вентилятора от 80 грн. Замовити
Чистка капиллярной трубки и замена фильтра с последующей заправкой фреоном от 550 грн. Замовити
Замена фильтра от 100 грн. Замовити
Замена дисплея от 380 грн. Замовити
Замена таймера от 200 грн. Замовити
Ремонт/восстановление блока управления от 400 грн. Замовити
Замена петель от 380 грн. Замовити
Замена ТЭНа в холодильнике от 320 грн. Замовити
Замена шлейфов от 360 грн. Замовити

Ремонт холодильників "Атлант"

Побутова техніка білоруського виробництва користується стабільним попитом, але при цьому не застрахована від збоїв в роботі. У разі поломки важливо викликати фахівців, які зможуть якісно і швидко відремонтувати в Харкові холодильники-атланти . Сервісний центр «Ремонт 57» пропонує харків'янам вигідні ціни на ремонт холодильників «Атлант» будинку і надає післяремонтну гарантію тривалістю від трьох місяців до року.

Якщо вам необхідно відремонтувати або замінити датчик температури, реле, мотор-компресор або інші комплектуючі, фахівці нашого сервісного центру запропонують вигідні ціни на послуги з ремонту холодильників «Атлант». Їх повний перелік можна уточнити в прейскуранті, в якому вказані приблизні ціни на заміну фреону, очищення від закупорених капілярів та інші роботи.

Ремонт або заміна деталей - що вигідніше?

Навіть якщо регулярно проводити послугу холодильників «Атлант», окремі деталі можуть вичерпати ресурс і вийти з ладу. В цьому випадку можна піти двома шляхами: відремонтувати деталь або замінити її на нову. Ремонт холодильника «Атлант» із заміною деталей - краще рішення. Справа в тому, що якщо ви вже стикалися з проблемами, ситуація може повторитися. Крім того, відновлені деталі мають менший термін служби, ніж нові.

Наші майстри використовують тільки оригінальні якісні запчастини. Їх установка дасть можливість відновити функції холодильних і морозильних камер в повному обсязі. Для того щоб фахівцям було простіше підібрати відповідні комплектуючі, не забудьте згадати в застосуванні не тільки марку, але і модель побутової техніки.

Переваги догляду в домашніх умовах

Жителі Салтівки, села Жуковський, Олексіївка, Баварія та інших районів Харкова або передмістя перевезення побутової техніки в майстерню сервісного центру з ремонту холодильників «Атлант» обійдеться дорого і зажадає значних витрат часу. Майстри нашого сервісного центру відремонтують холодильник «Атлант» будинку, завдяки чому можна сміливо перекреслювати вартість перевезення з бюджету.

Ціни на обслуговування та ремонт холодильників "Атлант" будуть не вище, ніж в майстерні. В цьому випадку господарі зможуть запросити майстра в будь-який момент. Особливо це вигідно сім'ям з маленькими дітьми і людям, які мають напружений робочий графік. Питання, що стосуються способів оплати та інших важливих деталей, ви можете обговорити з менеджером. Співробітники з радістю нададуть інформаційну підтримку.

Ремонт холодильников Атлант быстроРемонт холодильников марки Атлант