Рейтинг пральних машин 2021

- 07 січня, 2021

Пральні машини вважаються однією з незамінних речей у житті будь-якої сучасної людини. Сьогодні важко уявити сім'ю з 2-3 або навіть 4 осіб, в якій немає такої техніки як пральна машинка. Без такої техніки загалом неможливо організувати побут, тим паче із сучасним темпом життя.

Щоб задовольнити потреби покупців, виробники постійно вдосконалюють техніку. Тому на ринку представлений досить великий асортимент пральних машин різного типу, що дещо ускладнює вибір.

Рейтинг пральних машин

Представляємо вам ТОП найкращих пральних машин – це відібрана десятка пропозицій, які неодмінно зацікавлять вас. Але для початку варто розібратися з тим, якою має бути хороша пральна машина, щоб відповідати критеріям сучасної людини. Вивчимо питання про те, що брати до уваги, вибираючи нову пральну машинку; які види є на ринку та інші нюанси, які цікавлять мільйони покупців.

Розберемося, яка пральна машина найкраща за оцінками експертів.

Різновиди пральних машин

Сучасний ринок пропонує достаток техніки різних видів. Їх класифікують за операціями, що виконуються, і розрізняють такі 2 типи:

Автомат;

Напівавтомат.

Саме у разі ключової складової класифікації вважається необхідність ручного втручання. Обидва варіанти мають певні плюси та мінуси.

 

ТОП лучших стиральных машин | Как выбрать стиральную машинку: основные критерии - 4

Автомат проти напівавтомата

Напівавтоматичні пральні машини вважаються традиційною технікою з двома баками або відділеннями, одне для прання, а інше для сушіння. Отже, у цьому типі машин потрібно багато ручного втручання.

топ пральних машин

По-перше, потрібно вручну наповнювати бак водою, використовуючи для цього відро чи трубки. Потім потрібно додати порошок або гель для прання в бак і встановити час виконання прання та тип тканини. Після завершення циклу прання машина видає звук, що дзижчить, що означає, що прання завершено. Після цього вам потрібно вийняти весь одяг із прального бака та вручну передати його в сушильну секцію.

До певної міри це дає більше контролю над процесом прання, але зазвичай вважається трудомістким. Напівавтоматичні пральні машини - це техніка виключно з верхнім завантаженням.

Переваги:

Легко працювати;

Постачається за дуже низькими цінами;

Менше часу на прання та сушіння;

Менше витрати води;

Менше енерговитрати;

Низька вартість обслуговування.

Недоліки:

Потребує ручних операцій;

Займає більше місця;

Доводиться переставляти одяг із пральної машини в сушильну;

Налаштування температури недоступне.

Автоматична пральна машина або СМА є сучасним пристроєм, повністю оснащеним новим і цікавим функціоналом. Така машинка полегшує прання без втручання людини, тому що весь процес від прання до сушіння відбувається самостійно за допомогою автоматизованої програми. До речі, найкращі пральні машини з сушінням минулого року доступні у нашому рейтингу.

найкращі пральні машини

Для роботи вам потрібно просто покласти одяг та натиснути кнопку пуску, машина автоматично наповниться водою, із підключеного до неї крана в потрібному обсязі, від вас потрібно вибрати правильний цикл прання. Прополоще, зіллє воду і, нарешті, виконає сушку і позбавитися від вологи, що залишилася, машинка самостійно.

Переваги:

Підходить для великих сімей та тих, хто веде холостяцьке життя;

Немає ручних операцій;

Займає менше місця;

Доступно кілька програм прання;

Налаштування температури доступне.

Недоліки:

Дорогий варіант техніки;

Велике споживання води, на відміну напівавтомата;

Для прання та сушіння потрібно більше часу.

Зупинимося на автоматичних моделях, які також поділяються на кілька категорій. Отже, СМА бувають наступних видів, залежно від типу завантаження:

1. З вертикальним завантаженням. Це досить зручний вигляд для малогабаритної квартири. Крім компактності, цей варіант зручний тим, що для завантаження та вивантаження речей немає необхідності нахилятися, оскільки кришка розташована зверху та відкривається вгору. Встановити найбільш підходящу програму прання можна за допомогою кнопок. Стандартні габарити для цього виду пральних машин складає 85×60 см.

2. З фронтальним завантаженням. Це техніка у звичному для всіх нас розумінні: з прозорим люком для завантаження на передній частині машини. Більшість сучасних моделей оснащені сенсорною панеллю для вибору програм прання. Деякі моделі оснащені функцією додаткового завантаження при роботі пристрою. Крізь прозорий люк можна переглядати процес прання. Стандартні розміри становлять 90×40 см. Деякі екземпляри з фронтальним завантаженням мають зменшені розміри, щоб їх було зручно розміщувати під раковиною або для вбудовування в кухонний гарнітур.

Рейтинг пральних машин

Вибір на користь тієї чи іншої моделі безпосередньо залежить від особистих потреб та переваг покупця. Для зручності краще використовувати з вертикальним/верхнім завантаженням, але якщо мова про великі обсяги прання, то в цьому випадку виграють моделі з фронтальним завантаженням. Їхня вартість дещо більша, але й якість відповідна. Співвідношення у пральній машині ціни та якості – безумовно важливий критерій при виборі такої техніки. Це враховують багато покупців, але, крім цього, варто брати до уваги й інші аспекти. 

Вибір пральної машини: на що звернути увагу

Який із запропонованих на ринку варіантів – найкраща пральна машина, саме з цим належить розібратися. Для багатьох вибір такої техніки – непосильне завдання. Навіть якщо немає особливих вимог до прання, це ще більше вводить покупців у глухий кут. Перш ніж зайняти себе покупкою пральної машини, необхідно врахувати кілька факторів. Щоб хоч трохи спростити завдання, параметри підбору побутової техніки були поділені на 5 підрозділів, які слід перевірити, перш ніж зупинити свій вибір на конкретній моделі.

Місткість та габарити.

Повністю автоматична/напівавтоматична пральна машина.

Пральні машини з фронтальним та вертикальним завантаженням.

Програми прання.

Інші фактори.

Спеціально для тих, хто обирає собі нову техніку для дому, нижче опубліковано рейтинг надійності пральних машин.

Місткість та габарити

Одним із найважливіших параметрів, який слід враховувати при покупці пральної машини, є її вантажопідйомність та легкість у ремонті пральної машини. І тут вибір залежить від кількості членів сім'ї. Однак місткість барабана повинна бути такою, щоб усі речі можна було випрати за один цикл прання і вам не доводилося запускати цикл прання знову і знову.

У таблиці нижче можете детально вивчити посібник з підбору ємності пральної машини:

Кількість членів сім'ї

Місткість бака 

Кількість одягу

1-2

От 5 до 6 кг

2 сорочки

2 джинсы

1 простирадло

2 маленькі рушники

2 наволочки

2-3

Від 6,5 до 7 кг

3 сорочки

3 джинсы

1 простирадло

2 маленькі рушники

2 наволочки

4-5

8 кг

4 сорочки

3 джинсы

1 простирадло

3 маленькі рушники

3 наволочки

Більше 5

Від 8,5 кг до 9 кг

3 сорочки

3 джинсы

2 простирадло

6 маленькі рушники

6 наволочек

Вам необхідно враховувати доступний простір у вашому будинку та розмір ваших дверей, а також уважно прочитати повний розмір конкретного прання перед покупкою та переконатися, що пральна машина комфортно влізе у виділений для неї простір.

Коли питання стосується покупки нової техніки, виникає наступне питання «як вибрати пральну машину». У пошуках відповіді це питання доводиться вивчати безліч ресурсів.

Пральні машини з фронтальним завантаженням та вертикальним завантаженням
Розберемося, яку пральну машину купити: з фронтальним або вертикальним завантаженням. Невелике порівняння допоможе не помилитись у виборі. Повністю автоматичні пральні машини поділяються на пральні машини з вертикальним та фронтальним завантаженням. Як випливає з назви, у пральних машинах із вертикальним завантаженням завантаження білизни виконується зверху. У пральних машинах із фронтальним завантаженням речі завантажуються через дверцята спереду. Вибір пральної машини залежить від вашого стилю прання та переваг.

Пральні машини з вертикальним завантаженням зазвичай зручніші, оскільки вам не потрібно нахилятися, щоб завантажити або вивантажити одяг, що робить їх ідеальною покупкою для літніх покупців із проблемами суглобів. Тобто з погляду ергономіки такі машинки набагато зручніші.

Вони також мають інші зручні якості, такі як: можливість додавати одяг у середині циклу або відразу після запуску циклу, оскільки двері не повністю зачиняються. Такий тип машин розподіляє миючий засіб та кондиціонер краще, ніж пральні машини з фронтальним завантаженням.

Ще кілька відмінностей.

Пральна машина з фронтальним завантаженням більш енергоефективна і споживає менше води. Вони використовують у середньому на 40% менше води, ніж пральні машини з вертикальним завантаженням. Крім того, пральні машини з фронтальним завантаженням набагато м'якше стирають речі, забезпечують більш плавний цикл прання і можуть легко прати делікатні речі.

З іншого боку, пральні машини з верхнім завантаженням можуть погано поводитися з одягом, особливо якщо машина перевантажена. Складно прати більші предмети, такі як подушки, ковдри, простирадла тощо, тому що їх не можна повністю занурити у воду. Однак пральна машина з фронтальним завантаженням дає найкращий і чистіший результат.

Пральна машина з фронтальним та вертикальним завантаженням: порівняння:
Пральні машини з верхнім завантаженням мають менший і швидший цикл прання, ніж їх аналоги, тому що речі постійно занурюються у воду протягом тривалого часу. З іншого боку, пральна машина з фронтальним завантаженням має цикл віджиму на 33% швидше, ніж пральна машина з верхнім завантаженням. Він також має широкий спектр корисних функцій, таких як параметри гарячого прання, блокування від дітей, параметри змінної швидкості віджиму тощо.

Пральні машини з вертикальним завантаженням більш економічні, оскільки вони відносно простіші за конструкцією, займають менше місця, енергоефективні і менше вібрують. Тим не менш, пральні машини з фронтальним завантаженням забезпечують порівняно кращий цикл прання з передовими функціями та опціями нагріву води для досягнення кращих результатів.

Якщо у вас немає проблем із нестачею води та бюджет невеликий, то пральна машина з вертикальним завантаженням може бути найкращим варіантом. Якщо бюджет не є обмеженням, ми рекомендуємо пральну машину із фронтальним типом завантаження.

Програми прання
Оскільки в гардеробі переважають різні типи одягу, у зв'язку з цим є потреба у кількох програмах прання. Це одна з важливих особливостей, які слід враховувати при покупці пральної машини. Машинка повинна пропонувати вам різні програми прання, щоб ви могли без проблем прати всі види одягу.

Програми прання
Проживаючи в регіонах із сильними сезонними дощами підійдуть налаштування Monsoon у IFB та Bosch, які видаляють запах вологого одягу та краще сушать одяг. Для тих, хто багато часу проводить на роботі, варто звернути увагу на моделі, в яких передбачена можливість відкласти прання. Однак, якщо в сім'ї є дитина або кілька дітей, у такому разі стане в нагоді прання гарячою водою, а також програми супер-чистки або аналогічні режими.

Відповідно до вимоги, слід шукати принаймні такі програми прання, як прання бавовни, вовни, сухе прання, гаряче прання та технологія Aqua Energy. Технологія Aqua Energy перетворює жорстку воду на м'яку.

Іншими словами, у цій технології присутні ефективні фільтри, які вловлюють солі (бікарбонати) та перетворюють їх на кристали. Після цього ці дрібні кристали легко течуть у воді і полегшують очищення.

Інші фактори, які слід враховувати

Цикл віджиму або об/хв

Віджимання – це частина циклу прання, призначена для сушіння речей. Цей фактор визначає час, необхідний пральної машини для сушіння одягу. Він вимірюється в оборотах за хвилину (обороти за хвилину). Машина з вищими оборотами за хвилину має кращу сушильну здатність і займає менше часу на сушіння в порівнянні з машинами з нижчими оборотами за хвилину.

Інверторна технологія

Це не стосується пральних машин, які можуть працювати від домашнього інвертора. По суті це технологія для економії електроенергії в більшості приладів з рухомою частиною. У звичайних пральних машинах, які розраховані на фіксований об'єм та працюють найбільш ефективно при оптимальному навантаженні, двигун працює з постійною швидкістю незалежно від навантаження усередині машини.

Отже, машини споживають однакову кількість електроенергії, навіть якщо навантаження є значно нижчим. Але пральна машина з інверторною технологією працює за оптимального завантаження залежно від завантаження машини. Насамперед, машина оснащена датчиками, що визначають завантаження пральної машини.

Залежно від навантаження він визначає оптимальну швидкість, з якою двигун повинен працювати, щоб оптимізувати споживання електроенергії. Однак це можливо тільки в тому випадку, якщо машина оснащена двигунами з частотно-регульованим приводом або безщітковим двигуном, які дозволяють машині працювати зі змінною швидкістю.

Технологія прямого приводу

У звичайних двигунах, які складаються з шестерень і ременів як рухомих частин. Вони надають силу тертя, що знижує енергоефективність пральної машини. Крім цього, він також виробляє більше вібрації та шуму.

Однак для вирішення цих проблем було введено технологію прямого приводу. У цій технології двигун прикріплений безпосередньо за барабаном, і такі рухомі частини відсутні, що усуває тертя і таким чином економить електроенергію.

Двигатель с прямым приводом

Двигатели с прямым приводом немного тяжелее обычных двигателей. Однако они производят меньше шума и выполняют свои функции лучше.

Обробка жорсткої води

Жорстка вода дуже поширена проблема, і в ній дуже важко розчинити миючі засоби. В результаті згодом навколо барабана накопичується білий шар солі. Тому багато виробників використовували технологію очищення жорсткої води у своїх нових моделях. Наприклад, сучасне покоління машин оснащено унікальною технологією Aqua Energie, яка дозволяє перетворювати тверду воду на м'яку.

Контроль температури

Функція контролю температури дозволить користувачеві регулювати температуру води та видаляти найстійкіші плями. Наприклад, він відіграє важливу роль у регулярній дезінфекції одягу маленьких дітей.

Тому деякі машини, такі як BOSCH, LG і Samsung, дійсно мають вбудовані обігрівачі і можуть використовуватися в зимовий період. Однак у більшості з них передбачені окремі вхідні патрубки для гарячої та холодної води.

Енергоефективність

Енергоефективні машини економлять ваші рахунки за електроенергію та покращують загальну ефективність прання одягу. Як і у випадку з іншими приладами, можна перевірити рейтинг енергоефективності на пральній машині.

Вищий рейтинг вказує на більш високу економію енергії. Наприклад, пральна машина з рейтингом 5 зірок заощаджує більше енергії, ніж пральні машини з рейтингом 4 та 3 зірки. Хоча пральні машини з рейтингом енергоефективності 5-ти зірок економлять багато електроенергії, вони відрізняються досить високою вартістю. Однак купівля цієї дорогої пральної машини з рейтингом 5 зірок економить гроші протягом усього її терміну служби.

Автоматичний дозатор миючих засобів

Це одна з важливих особливостей, на яку слід розраховувати, якщо ви не впевнені в оптимальній якості та кількості миючого засобу, необхідного для циклу прання, оскільки менша кількість миючого засобу може вплинути на якість очищення, воно також може викликати знебарвлення та неприємний запах, а більше кількість не тільки збільшує потребу у воді, а й швидше витрачає запас миючого засобу.

Отже, слід вибрати автомат для миття дозатора миючого засобу, тому що може автоматично визначати необхідну кількість на основі попередніх датчиків навантаження.

Бюджет

Це важливий фактор, щоб вирішити, яку якість прання ви можете собі дозволити, а також додаткові функції. Спочатку потрібно встановити бюджет, а потім шукати машину з усіма бажаними функціями. Однак ви можете отримати необхідні функції та переваги навіть у машині бюджетного класу.

Якщо ви шукаєте бюджетний варіант, зверніть увагу на Samsung WT725QPNDMP. Для тих, хто має середній бюджет, пропонуємо вам вибрати повністю автоматичну пральну машину з вертикальним завантаженням, таку як Samsung WA62M4100HY. Або можна звернути увагу на моделі з верхнім завантаженням на 6,2 кг, а якщо ваш бюджет трохи вищий за середній. Також є повністю автоматичні пральні машини із фронтальним завантаженням у середньому ціновому сегменті. Найдорожче коштуватимуть пральна машина Bosch WAK24268IN – повністю автоматична пральна машина з фронтальним типом завантаження на 7 кг.

Розумні функції

Швидка стірка

У цьому режимі для прання від 1 до 1,5 кг одягу потрібно всього 15-18 хвилин, що набагато швидше ніж у звичайному циклі прання. Однак, час швидкого прання повністю залежить від завантаження пральної машини. Це одна з найкорисніших функцій, коли ви кудись поспішайте і хочете випрати одяг якнайшвидше, але ця функція призначена лише для невеликих завантажень.

Відкладене прання

Ця функція корисна для людей із щільним графіком. Наприклад, це дозволяє вам планувати прання з випередженням графіка та дозволяє відкласти прання до 23 годин. Він автоматично запускає цикл прання без втручання людини, навіть якщо ви знаходитесь поза домом або спите.

Блокування від дітей

Ця особливість є особливо корисною для тих, у кого вдома є діти. Ця функція блокує панель програм машини, щоб діти не могли вплинути на процес прання.

Нечітка логіка або автоматичний вибір

Насамперед, залежно від кількості завантаження, машина автоматично вибирає найкращу програму прання. На додаток до цього, він автоматично визначає вагу та вибирає час циклу прання, необхідний миючий засіб та воду, а також запускає функцію прання. Таким чином, вам не доведеться турбуватися про налаштування пральної машини.

Варіант попереднього замочування

Ця функція дає можливість завантажити пральну машину і замочити одяг протягом певного періоду часу, перш ніж цикл прання почнеться автоматично.

Розумні технології

Почалася епоха розумних пристроїв, і світ стає розумнішим з кожним днем. У цьому середовищі знайшлося місце смартфонам, смарт-телевізорам, кондиціонерам, холодильникам та ще багато різних пристроїв із приставкою смарт. Для виробників стає дуже важливим включити ці інтелектуальні функції та у пральні машини. Якщо ви багато користуєтесь смартфонами, вам, напевно, сподобаються пральні машини з можливістю підключення до додатків, але це вимагає додаткових витрат.

Програми та пральна машина

Сьогодні вже є деякі програми для управління СМА. Наприклад, SmartThings від Samsung та програма SmartThinQ від LG

В даний час світ рухається до екосистеми штучного інтелекту та голосового управління, такої як Amazon Alexa, Google Echo і таке інше. Вам, напевно, сподобається функція голосового керування в деяких пральних машинах. Багато моделей поставляються з додатками та інтеграцією голосового керування, але вони все ще знаходяться на початковій стадії.

У більшості випадків машини поставляються з програмою, яка може керувати лише певними функціями. Однак, є деякі моделі поставляються з акуратно розробленим додатком, який забезпечує велику гнучкість, це дозволяє користувачам запускати програму прання віддалено, показує стан і видає попередження.

Наприклад, LG Machine поставляється з NFC та додатком SmartThinQ, який допомагає діагностувати до 86 помилок, не звертаючись до служби підтримки клієнтів. Аналогічно, за допомогою Samsung Smart Control ви можете керувати пральними машинами та отримувати інформацію про стан машини у будь-який час.

РК-дисплей

У сучасних екземплярах ви можете отримати дисплеї великого розміру, щоб легко читати та знати, яка конкретна операція виконується. На додаток до цього він відображатиме кілька важливих параметрів, таких як: прання, віджимання, сушіння, таймер, тип тканини та налаштування температури. Однак він відсутній практично у всіх пральних машинах-напівавтоматах.

Бульбашкове прання (Eco Bubble)

Ця функція дозволяє створювати бульбашки, які проникають у структури тканини та покращують якість прання. Головний принцип цієї функції полягає в тому, що вона перетворює частинки миючого засобу на міхур, який надується навколо просоченого одягу і проникає в тканину, видаляючи найстійкіші частки бруду.

Ця технологія є у багатьох моделях пральних машин. Одним із найбільш яскравих представників є СМА Samsung на 9кг з фронтальним завантаженням – WD90K6410OX.

Парове прання

Це одна з найбільш сучасних функцій, яка, в порівнянні з іншими функціями, є тільки в найдорожчих моделях. Він використовує пару, тепло та вологість і з силою передається на речі. Прання Stream дозволяє повністю ліквідувати навіть найстійкіші плями і позбавити одяг від запаху.

Вибирайте виключно найкращі пральні машини, які прослужать не один рік. Наш рейтинг пральних машин допоможе розібратися, на якій техніці зупинити свій вибір.

Найкращі пральні машини: рейтинг експертів

Вивчіть наш топ пральних машин, в якому представлені моделі різних виробників. Це дозволить дещо спростити пошук. Кожна представлена у списку модель має особливі технічні характеристики. Ви знайдете цікаві варіанти з топу 10 пральних машин, які вважаються найкращими екземплярами на 2021 рік. Ви знайдете як бюджетні варіанти, так і дорожчі екземпляри, які не залишаться без вашої уваги.

10-е місце – Indesit BWSD 51051

Відкриває нашу десятку в рейтингу пральних машин модель Indesit BWSD 51051. Вона є досить простою в експлуатації та якісною моделлю з великим функціоналом.

ТОП лучших стиральных машин | Как выбрать стиральную машинку: основные критерии - 8

Має такі технічні характеристики:

 • Фронтальне завантаження.
 • Об'єм барабана складає 5 кг.
 • Система сушіння відсутня.
 • Інтелектуальна система керування.
 • Є екран.
 • Габарити становлять 60×4З×85 див.
 • Належить до моделей з класом енергоспоживання А+.
 • Ефективність прання: А.
 • Ефективність віджиму: З.
 • Витрата енергії: 0.17 кВт * год / кг.
 • Витрата води: 44 літри.
 • Досягає максимальної швидкості віджимання 1000 об/хв.

Додаткові параметри:

 • Має частковий захист корпусу від протікання.
 • Є захист від дітей.
 • Контроль нерівномірного розподілу речей та рівня піни.

Виробники впровадили 16 програм, серед яких є режими для різних типів тканин (вовна, делікатні тканини), економ-режим, спорт, речі з пуховим наповненням, супер-полоскання, швидке прання, видалення плям та інше. Інтегрована технологія Push&Wash, таймер для відстрочення прання, вибір t.

До переваг цієї пральної машини можна віднести:

 • Відносно невисока вартість за розширеного функціоналу;
 • Зрозумілий інтерфейс;
 • Низькі показники шуму;
 • Якісне швидке прання.

З недоліків можна виділити таке:

 • Немає сушіння;
 • Низька;
 • Не завжди ефективний віджимання;
 • Неповний захист від протікання.

9-е місце – Bosch WLK 24247

Являє собою досить надійну та універсальну техніку. Компанія Bosch представила цю модель, яка враз викликала інтерес у покупців. Особливості WLK 24247, крім цікавого дизайнерського рішення, тішить своєю продуктивністю та функціональністю. Найкраще рішення для дому. Придбати таку пральну машину можна за досить приємною ціною.

ТОП лучших стиральных машин | Как выбрать стиральную машинку: основные критерии - 9

Має такі технічні характеристики:

 • Фронтальний принцип завантаження
 • Об'єм барабана складає 7 кг.
 • Відсутня система сушіння.
 • Передбачено інтелектуальну систему управління.
 • Для зручності користувачів є екран.
 • Габарити машинки становлять 60х45х85 см.
 • Належить до моделей класу енергоспоживання А+.
 • Ефективність прання: А.
 • Ефективність віджиму: У.
 • Максимальна швидкість віджиму становить 1200 об/хв.

До додаткових параметрів можна віднести:

 • Повний захист від протікання.
 • Захист від дітей.
 • Контроль нерівномірного розподілу речей та рівня піни.
 • Ця машинка має 13 спеціальних режимів прання, таймер відстрочення прання, вибір t для прання, видає звуковий сигнал про те, що прання завершено.

До переваг можна віднести наступне:

 • Компактність та місткість;
 • Регулювання температури;
 • Універсальні режими прання;
 • Мінімальна витрата води;
 • Чи не провисає люк;
 • Якісне обслуговування від виробника;
 • Висока надійність;
 • Абсолютний захист від протікання;
 • Цифровий дисплей;
 • Безпечний та ефективний віджим.

До недоліків можна віднести наступне:

 • Відсік для прального порошку залишається мокрим після прання;
 • Регулятор управління програмними режимами не блокується;
 • Досить дороге сервісне обслуговування;
 • Важко мити всередині;
 • Пластиковий бак;
 • Відсутня функція сушіння.

8-е місце – Candy GV34 126TC2

До рейтингу «найкращі пральні машинки» потрапила і ця модель. Розберемося, за що її так люблять експерти. Ця модель вузька, безшумна та досить містка. Оснащена мультитач-дисплеєм, відмінно поміститься навіть у невеликому приміщенні.

ТОП лучших стиральных машин | Как выбрать стиральную машинку: основные критерии - 10

Має такі технічні характеристики:

 • Фронтальний принцип завантаження
 • Максимально допустиме завантаження: 6 кг.
 • Сушіння: ні.
 • Сенсорна система керування.
 • Дисплей: є.
 • Габарити: 60×З4×85 см.
 • Клас енергоспоживання: А ++.
 • Ефективність прання: А.
 • Ефективність віджиму: У.
 • Споживання енергії: 0.15 кВт * год / кг.
 • Споживання води: 48 літрів.
 • Максимальна швидкість віджиму: 12 об/хв.

Має такі додаткові параметри:

 • Частковий захист від протікання.
 • Контроль нерівномірного розподілу речей та рівня піни.
 • 15 програм прання.
 • Має спеціальні режими, підходить для прання різних тканин: шерсть, шовк, тонкі тканини. Також є режим економічного прання, експрес-прання, таймер для відстрочення, можливість вибору температури.

Переваги:

 • Сенсорний екран;
 • Велика місткість;
 • Дуже вузька;
 • Економна;
 • Енергоефективна.

Недоліки:

 • Гучно набирає воду;
 • Спочатку речі після прання сильно пахнуть гумою;
 • незручний відсік для порошку;
 • Немає режиму прання джинсів та темних речей;
 • Ненадійність;
 • Немає сушіння.

7-е місце – Zanussi ZWQ 61216 WA

До огляду пральних машин ця модель потрапила не просто так. Цю модель вибирають багато покупців завдяки її ширині лише 40 сантиметрів. Її можна зручно розмістити у будь-якому поміщенні. Вона досить безшумна, підтримує функцію довантаження промов. Відрізняється економічністю у витрачанні ресурсів, надійна та зрозуміла у користуванні.

ТОП лучших стиральных машин | Как выбрать стиральную машинку: основные критерии - 11

Має такі технічні характеристики:

 

 • Вертикальний принцип завантаження

 • Максимально допустиме завантаження: 6 кг.
 • Довантаження речей: є.
 • Сушіння: ні.
 • Інтелектуальна система керування.
 • Дисплей: є.
 • Габарити: 40 60 85 см.
 • Клас енергоспоживання: А ++.
 • Ефективність прання: А.
 • Ефективність віджиму: У.
 • Споживання енергії: 0.15 кВт * год / кг.
 • Максимальна швидкість віджиму: 1200 об/хв.

З додаткових параметрів уваги заслуговують такі: частковий захист від протікання захист від дітей, контроль нерівномірного розподілу речей та рівня піни. Має 3 спеціальні програми для вовни, делікатних тканин, економ прання. Вбудований таймер для прання.

Переваги:

 • Довантаження речей під час прання;
 • Інтелектуальне прання;
 • Безшумність;
 • Стійкість навіть у найвищих оборотах;
 • Можливість обирати температуру;
 • Зручне засипання порошку;
 • На момент завершення прання відділення для порошку висихає швидко;
 • Досить якісно відмиває будь-які забруднення без шкоди для речей.

Недоліки:

 • Занадто тривалі за часом режими прання бавовни;
 • Незвичний сенсорний екран;
 • Немає сушіння.

6-е місце – LG LSWD100

Важко уявити найкращі пральні машини без цієї моделі. Відкриває список промислових моделей, які можуть знайти застосування у великих сім'ях, а також у пральні або швейному виробництві. Модель оснащена таким чином, що здатна прати і сушити, і розгладжувати речі.

ТОП лучших стиральных машин | Как выбрать стиральную машинку: основные критерии - 12

 • Фронтальний принцип завантаження

 • Максимально допустиме завантаження: 12 кг.
 • Сушіння: є.
 • Сенсорна система керування.
 • Дисплей: є.
 • Габарити: 60×4З×85 див.
 • Клас енергоспоживання: А.
 • Ефективність прання: А.
 • Ефективність віджиму: А.
 • Максимальна швидкість віджиму: 1600 об/хв.

Має такі додаткові параметри: 5 програм сушіння, можливість керування зі смартфона, прямий привід, повний захист від протікання, контроль нерівномірного розподілу речей та рівня піни. Має 8 спеціальних режимів прання: для вовни, делікатних тканин, верхнього одягу, змішані тканини, експрес прання, попереднє прання, подача пари та видалення плям. Користувач може самостійно вибирати температуру прання. Після закінчення циклу прання машинка видає звуковий сигнал. Має вбудовану функцію самоочищення барабана та багато інших приємних бонусів.

Переваги:

 • Є сушіння речей;
 • Висока потужність;
 • Витримує промислові навантаження;
 • Підходить для великої родини пральні та швейного виробництва;
 • Поєднує у собі всі сучасні технології.

Недоліки:

 • Висока вартість.

5-е місце − V-ZUG WA-ASLQWPZ-c-re

Ця пральна машина у рейтингу посідає п'яте місце у загальному рейтингу та друге у списку моделей промислового типу. Потужна і досить містка модель здатна стати незамінною помічницею для обробки речей особливо великих обсягах.

ТОП лучших стиральных машин | Как выбрать стиральную машинку: основные критерии - 13

 • Фронтальний принцип завантаження

 • Максимально допустиме завантаження: 8 кг.
 • Сушіння: ні.
 • Сенсорна система керування.
 • Дисплей: є.
 • Габарити: 60 60 85 см.
 • Клас енергоспоживання: А ++.
 • Ефективність прання: А.
 • Ефективність віджиму: А.
 • Максимальна швидкість віджиму: 1600 об/хв.

Має такі додаткові параметри: захист від протікання, контроль нерівномірного розподілу речей та рівня піни. Має 14 спеціальних режимів прання: для вовни, делікатних тканин, верхнього одягу, змішані тканини, експрес-прання, попереднє прання, подача пари та видалення плям. Користувач може самостійно вибирати температуру прання. Після закінчення циклу прання машинка видає звуковий сигнал. Має вбудовану функцію самоочищення барабана та багато інших приємних бонусів.

Переваги:

 • Здатна впоратися з великими обсягами речей;
 • Висока потужність;
 • Витримує промислові навантаження;
 • Підходить для великої родини пральні та швейного виробництва;
 • Поєднує у собі всі сучасні технології.

Недоліки:

 • Немає функції сушіння;
 • Висока вартість.

4-е місце – Kuppersbusch WA 1940.0 AT

Найкращі пральні машини важко уявити без цієї моделі. Вона посідає четверте місце у загальному рейтингу та замикає трійку промислових пральних машинок. Це найдешевший екземпляр із запропонованих варіантів, але при цьому не поступається ним за параметрами, завдяки чому і опинилася на 4-му місці у загальному рейтингу.

ТОП лучших стиральных машин | Как выбрать стиральную машинку: основные критерии - 14

 • Фронтальний принцип завантаження

 • Максимально допустиме завантаження: 8 кг.
 • Сушіння: ні.
 • Сенсорна система керування.
 • Дисплей: є.
 • Габарити: 60 64 85 см.
 • Клас енергоспоживання: А+++.
 • Ефективність прання: А.
 • Ефективність віджиму: А.
 • Споживання енергії: 0.08 кВт * год / кг.
 • Споживання води: 45 літрів.
 • Максимальна швидкість віджиму: 1600 об/хв.

Має низку додаткових параметрів: абсолютний захист корпусу від протікання, захист від дітей, контроль нерівномірного розподілу речей та рівня піни. Має ряд спеціальних програм: пряме упорскування, шерсть, делікатні тканини, економ-режим, прання дитячих речей, джинси, спорт, змішаних тканин, супер-полоскання, експрес-прання, замочування, попереднє прання. Також є спеціальні програми для прання делікатних тканин, таймер для відстрочення прання до 7 днів, можливість вибирати температуру. На момент закінчення прання машина повідомляє про це, видаючи відповідний сигнал.

Переваги:

 • Розширений функціонал;
 • Можливість відкладати прання (до 7 днів);
 • Додаткова функція зменшення шуму;
 • Велика кількість спеціальних режимів;
 • Самоочищення та підсвічування бака;
 • Показує рівень забруднення тканини.

Недоліки:

 • Висока вартість;
 • Немає сушіння.

3-е місце – Vestfrost VFWM 1250 X

Трійку рейтингу найкращих пральних машин відкриває ця модель. Вона займає третє місце не просто так, вона має багато переваг, з якими ми і розберемося. Це досить економічна та містка модель, що чудово показує себе в експрес-режимі з усіх моделей, які представлені в рейтингу. Має 15 вбудованих стандартних режимів і здатна працювати з примхливими тканинами та пуховими виробами.

ТОП лучших стиральных машин | Как выбрать стиральную машинку: основные критерии - 15

 • Фронтальний принцип завантаження

 • Максимально допустиме завантаження: 7 кг.
 • Сушіння: ні.
 • Електронна система керування.
 • Дисплей: є.
 • Габарити: 60×5З×85 див.
 • Клас енергоспоживання: А+++.
 • Ефективність прання: А.
 • Ефективність віджиму: У.
 • Споживання енергії: 0.1З кВт * год / кг.
 • Максимальна швидкість віджиму: 1200 об/хв.

Має знімну кришку для вбудовування в кухонний гарнітур, захист від протікання, захист від дітей, а також контроль нерівномірного розподілу речей та рівня піни. Дана модель має 15 вбудованих програм, серед яких: делікатні тканини, економ-режим, супер-полоскання, експрес-прання, попереднє прання. Також має таймер для відстрочення прання, можливість вибирати температуру, встановлювати рівень забруднення речей.

Переваги:

 • Низький рівень шуму навіть у найвищих оборотах;
 • можливість регулювати всі режими під свої переваги;
 • Хороша місткість;
 • Справляється з великими завантаженнями;
 • Швидка експрес-прання (12 хвилин);
 • Просте керування;
 • Зручний люк для завантаження речей;
 • Нічний режим;
 • Хороше співвідношення ціни та якості;
 • Стильний дизайн;
 • Надійність;
 • Економне енергоспоживання.

Недоліки:

 • Складнощі в ручному налаштуванні;
 • Відсутня сушарка.

2-е місце – Samsung WW65K42E08W

Якщо ви досі не знаєте, яку пральну машину вибрати, зверніть увагу на цей екземпляр, який розмістився на другому місці рейтингу експертів. Ця пральна машинка - справжня чистюля, яка не турбуватиме вас ні брудним барабаном, ні накипом на ТЕНі. Відмінно справляється з будь-якою жорсткістю води та будь-якими обсягами речей. Оснащена новою унікальною функцією дозавантаження речей, яка дозволяє додати речі до машини прямо під час прання. Достатньо просто поставити машинку на паузу.

ТОП лучших стиральных машин | Как выбрать стиральную машинку: основные критерии - 16

 

 • Фронтальний принцип завантаження

 • Максимально допустиме завантаження: 6,5 кг.
 • Довантаження речей: є.
 • Сушіння: ні.
 • Інтелектуальна система керування.
 • Дисплей: є.
 • Габарити: 60 45 85 см.
 • Клас енергоспоживання: А.
 • Ефективність прання: А.
 • Ефективність віджиму: У.
 • Споживання води: 39 літрів.
 • Максимальна швидкість віджиму: 1200 об/хв.

Слід звернути увагу на такі додаткові параметри: можливість керування зі смартфона, прання бульбашки, прямий привід, частковий захист від протікання, захист від дітей, контроль нерівномірного розподілу речей і рівня піни. У машину впроваджено 12 програм прання, серед яких спеціальні режими для прання вовни, делікатних тканин, економ-режим, дитячий одяг, темні речі, супер-полоскання та інше. Є таймер для відстрочення прання, можливість встановлення температури.

Переваги:

 • Має функцію дозавантаження речей;
 • Самоочищення бака;
 • Велика різноманітність режимів та можливість працювати з різними типами тканин;
 • Керамічний ТЕН, який не збирає накип;
 • Економна;
 • Надійна;
 • Доступна за ціною;
 • Програма Smart Check визначення поломок;
 • Безшумна навіть на найвищих обертах;
 • Витримує велике завантаження.

Недоліки:

 • Немає сушіння.

1-е місце – LG F-2J6WS0W

На думку експертів та нашої редакції, саме ця модель – найкраща пральна машина, тому вона розташувалася на лідируючій позиції. У цій моделі досить висока ефективність віджиму (клас В) і відноситься до тих пристроїв, що відрізняються економічними витратами енергії: А + + (0,5-0,6 кВт * год). Відрізняється високою швидкістю віджиму – 1200 об/хв, повністю відповідає сучасним стандартам та підійде для будь-якої родини.

ТОП лучших стиральных машин | Как выбрать стиральную машинку: основные критерии - 17

Завдяки інтелектуальній системі управління знайдеться підхід до будь-якого матеріалу. Виробник інтегрував до неї 14 режимів, у тому числі прання пором. Яку рідко можна зустріти у сучасних екземплярах. Знімний бак - ще одна з переваг моделі, що відрізняє її від інших екземплярів, які представлені на ринку.

 • Принцип завантаження: фронтальна

 • Максимально допустиме завантаження: 6,5 кг.
 • Сушіння: ні.
 • Сенсорна система керування.
 • Дисплей: є.
 • Прямий привід.
 • Габарити: 60 45 85 см.
 • Клас енергоспоживання: А ++.
 • Ефективність прання: А.
 • Ефективність віджиму: У.
 • Споживання енергії: 0.15 кВт * год / кг.
 • Споживання води: 49 літрів.
 • Максимальна швидкість віджиму: 1200 об/хв.
 • Рівень шуму під час прання/віджиму: 56/74 Дб.

Додатково має захист від протікання, захист від дітей, контроль нерівномірного розподілу речей та рівня піни. Має 14 режимів прання, в тому числі прання вовни, делікатних тканин, працює в економ-режимі, має особливий нічний режим, режим прання дитячого одягу, а також для темних речей, супер-полоскання, видалення плям, швидке прання, подача пари, можливість встановлювати температуру.

Переваги:

 • Виправдовує свою ціну;
 • Достатньо містка;
 • Високо ефективна при віджиму;
 • Є прання пором;
 • Прання можна поставити на паузу та додати речі;
 • Великий люк;
 • Багато програм;
 • Якісні комплектуючі;
 • Знімний бак;
 • Сучасний та цікавий дизайн.

Недоліки:

 • Сильно вібрує під час віджиму;
 • велике споживання води;
 • Гучна;
 • Неідеальне складання;
 • Сенсорні кнопки на панелі можуть виявитися ненадійними;
 • На момент закінчення прання в баку залишається 50 мл води.
 • Ми з'ясували, яка пральна машинка найкраща і що потрібно брати до уваги при покупці техніки. Це допоможе підібрати дійсно якісну та надійну техніку.

Коментарі (0)

  Зміст:

  У нас часто спрашивают: