Ремонт сушарок «Аско» в Харкові

Наші телефони:

(096)837-23-27
(099)190-39-35

Залиште заявку

Наша адреса:
м. Харьків, вул. Миколи Міхновського 10

Ціни на ремонт Сушарки

Найменування послуги Вартість
Выезд мастера БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (при выполнении ремонта) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (в случае отказа от ремонта) 100 грн. Замовити
Ремонт модуля управления от 350 грн. Замовити
Ремонт платы индикации от 350 грн. Замовити
Замена блока сушки от 400 грн. Замовити
Замена ремня от 290 грн. Замовити
Замена ТЭНа от 300 грн. Замовити
Замена двигателя от 320 грн. Замовити
Замена насоса от 320 грн. Замовити
Чистка слива от 320 грн. Замовити

Недорого відремонтуйте сушарку Аско в Харкові!

Якщо вам потрібен ремонт сушарки Asko, нерозумно довіряти її випадковому бригадиру, знайденому через оголошення в безкоштовній газеті. Довірте обслуговування і ремонт Аско сушки співробітникам нашого сервісного центру, і у вас з комфортом з'явиться можливість знову висушити речі через день!

Швидко, зручно, недорого!

Ціни на ремонт сушарок «Аско» в різних майстернях Харкова приблизно однакові, але ми можемо запропонувати найвищу якість обслуговування. Ми зможемо відремонтувати обладнання протягом 24 годин з моменту отримання заявки. А коли майстер впорається з проблемою, він випише тривалу (до року) гарантію на надані послуги.

Сушарки «Аско» потребують професійного обслуговування, щоб затримати період капітального ремонту на тривалий час. Запросіть фахівців додому, і обладнання буде ретельно очищено і діагностовано. Якщо вас цікавлять ціни, перегляньте прайс-лист або зателефонуйте менеджеру, щоб дізнатися чинні тарифи на технічне обслуговування або ремонт сушарок «Аско».

На сайті або по телефону можна подати заявку на ремонтні роботи будь-якої складності. Співробітники із задоволенням замінять кнопки, трубчастий електронагрівач, помпа, електродвигун, блок управління та інші деталі. Хочете допомогти приїхати швидше? Вкажіть в додатку модель сушарки «Аско». Це допоможе майстру швидше знайти необхідні деталі.

Ремонт сушильных машин AskoРемонт бытовой техники Asko на дому