Ремонт сушарок Bosch в Харкові

Наші телефони:

(096)837-23-27
(099)190-39-35

Залиште заявку

Наша адреса:
м. Харьків, вул. Миколи Міхновського 10

Ціни на ремонт Сушарки

Найменування послуги Вартість
Выезд мастера БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (при выполнении ремонта) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (в случае отказа от ремонта) 100 грн. Замовити
Ремонт модуля управления от 350 грн. Замовити
Ремонт платы индикации от 350 грн. Замовити
Замена блока сушки от 400 грн. Замовити
Замена ремня от 290 грн. Замовити
Замена ТЭНа от 300 грн. Замовити
Замена двигателя от 320 грн. Замовити
Замена насоса от 320 грн. Замовити
Чистка слива от 320 грн. Замовити

Давайте виправимо сушарку Bosch в день застосування!

Власникам сушарок Bosch більше не потрібно шукати спеціалізований сервісний центр в Харкові. Наші майстри добре розбираються в конструкції сушарок німецького бренду і можуть відремонтувати будь-яку модель Bosch протягом доби з моменту обробки заявки.

Давайте виправимо це з гарантією!

Якщо вам потрібно полагодити сушарку Bosch, найпростіше викликати майстра додому. Співробітники СК "Ремонт 57" приїдуть в Олексіївку, Салтівку, Павлово Поле, в Центр та інші райони Харкова, і вам не доведеться доплачувати за терміновий візит. Ціни на ремонт сушарок Bosch не будуть вищими, ніж в інших харківських майстернях.

Головною ознакою хорошого сервісу є широкий спектр послуг, що надаються його господарями. Тут ви можете звернутися за різними категоріями ремонту сушарок Bosch, а також скористатися можливістю замовити обслуговування обладнання з очищенням зливної системи та перевіркою працездатності різних вузлів і деталей.

Щоб ситуація не повторилася, співробітники знімуть вийшли з ладу деталі і встановлять нові фірмові комплектуючі. Сушарки Bosch після такого ремонту будуть працювати як нові, а тривала (до 12 місяців) гарантія дозволить не турбуватися про якість обслуговування. Подати заявку можна двома способами: онлайн або по телефону. Будемо раді надати технічну допомогу вдома!

Ремонт сушильных машин BoschРемонт бытовой техники Bosch на дому