Ремонт сушарок Miele в Харкові

Наші телефони:

(096)837-23-27
(099)190-39-35

Залиште заявку

Наша адреса:
м. Харьків, вул. Миколи Міхновського 10

Ціни на ремонт Сушарки

Найменування послуги Вартість
Выезд мастера БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (при выполнении ремонта) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (в случае отказа от ремонта) 100 грн. Замовити
Ремонт модуля управления от 350 грн. Замовити
Ремонт платы индикации от 350 грн. Замовити
Замена блока сушки от 400 грн. Замовити
Замена ремня от 290 грн. Замовити
Замена ТЭНа от 300 грн. Замовити
Замена двигателя от 320 грн. Замовити
Замена насоса от 320 грн. Замовити
Чистка слива от 320 грн. Замовити

Ми відремонтуємо сушарку Miele в день подачі заявки!

Наші послуги доступні кожному жителю Харкова завдяки не тільки низьким цінам, але і мобільності майстрів. Сервісний центр «Ремонт 57» пропонує якісне обслуговування сушарок Miele в будь-якому районі міста і навіть передмісті! Фахівці СЦ сприятливо розосереджені по всьому Харкову, що дозволяє їм якомога швидше прибути за потрібною адресою.

Зв'язатися з нами для ефективного ремонту сушарки Miele нескладно: заповніть форму заявки на сайті. І не забудьте вказати район свого проживання! Як ми вже говорили, географія обслуговування від СК «Ремонт 57» не обмежується лише Харковом: майстер може піти в будинок, якщо ви проживаєте в передмісті або області. Тільки вам краще відразу викликати менеджера-консультанта. Тоді разом ми призначимо максимально зручний день і час для ремонту!

Чому ламаються сушарки?

Технології завжди приходять в непридатність в невідповідний момент і з різних причин. Нерідкі випадки, коли сушарки Miele виходять з ладу через скачки напруги або зносу окремих компонентів. Але не менш часто сушарки перестають справно працювати через необережного поводження або неправильного підключення. Як бачите, можливих причин поломок задосить, тому тут допоможе тільки професійна діагностика від СК «Ремонт 57». Кликати!

Ремонт сушильных машин Миле